Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese vazen, H 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/zotjes decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.

Lot divers Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Lot divers Chinees porselein. Oud + antiek. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matige/redelijke staat.

Chinees porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 21 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en fantasie fabel figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Twee delen Chinees porselein. (1) 17e Eeuwse Wanli vaas, beschadigd. (2) 18e Eeuwse Kang Xi vaas met lange Lijs decor, één oor mist. Afmeting: H 15 - 20 cm. In matig/redelijke staat.

Lot Chinese munten (5x)
Resultaat: 180 EUR

Vijf oude Chinese munten. Divers. Onder andere uit 1934. Afmeting: Ø 3,7 - Ø 4 cm. In goede staat.

Chinese trompetvaas, H 39 cm.
Resultaat: 180 EUR

Kang Xi stijl Chinees porseleinen trompetvaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Resultaat: 180 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen pot met waterpartij, vissendecor en tekst, gerestaureerd 22,5x46cm. In matige staat.

Lot Chinees (17x)
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees porselein (17x). 18e - 19e Eeuw. Allemaal haarlijn en/of beschadigd. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In matig/redelijke staat.

Kang Xi kop/schotel
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 170 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met floraal decor. Drie schotels haarlijnen. Eén schotel goed. Twee kopjes goed. Twee kopjes chips. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari schotel Ø 46 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen opengewerkte schotel met goud/kraanvogel decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné geisha
Resultaat: 170 EUR

Japanse cloisonné geisha met cloisonné sieraden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Jade gesneden medaillon Ø 30 cm.
Resultaat: 170 EUR

Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen capucijne kom met landschap/floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vaas, H 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas. Nanking Cargo, Lot 5189. Berglandschap met figuren decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Acht Japanse/Chinese kopjes Ø 8 cm.
Resultaat: 160 EUR

Acht zeldzame 19e eeuwse Japanse/Chinees porseleinen kopjes met zotjes/goud floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Eén minimale haarlijn. Afmeting: H 6,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen, enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese eierschaal porseleinen kom met zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8,3 x Ø 21,1 cm. In goede staat.

Twee Chinese altaar figuren
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgestoken altaar figuren met polychromie + restvergulding. Afmeting: H 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese celadon vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.