Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop/schotels
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap/pagode decor. Eén kop beschadigd. Drie kopjes goed. Vier schotels chips en/of haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede s...

Drie 18e eeuwse Chinese borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) groot bord met huis op palen bij boom decor, goed. (2) Familie Rose bord, floraal, goed. (3) Imari bord, floraal, haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 31,5 cm...

Drie 18e eeuwse Cheng Lung kop/schotels
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kop + schotels. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 26 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor. Eén bord chip. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese miniatuur vaasjes (6x)
Resultaat: 150 EUR

Lot Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 6 - 9 cm. In matige staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met marmer-achtig glazuur, karakter tekens + bodemmerk. Afmeting: H 5,3 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi-stijl bord met bloemvaas decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Drie Chinese altaar figuren
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken + gepolichromeerde altaar figuren met restvergulding. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse bronzen schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Japans gegraveeerde bronzen schotel met vergulde figuren. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese lakwerk rijstkist
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese lakwerk rijstkist met vakverdeling en lade. Goud decor. Afmeting: 16 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen lampenvoet
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese lampenvoet met figuren decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen lampenvoet met landschap decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom spelende en musicerende Chinese kinderen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,3 x Ø 23,5 cm. In goede staat.

Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee Japanse panelen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse lakwerk panelen met parelmoer en figuren decor. Gesigneerd. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Twee Japanse panelen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse lakwerk panelen met benen voorstelling en originele houtgestoken lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 74 x B 48 cm. In goede staat.

Kantonese vaas omgebouwd naar lamp, H 42 cm.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose tafellamp met figuren decor + bronzen armaturen. Vaas omgebouwd naar tafellamp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Chinese miniatuur vaasjes (5x)
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese 18e eeuwse theepot
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung theepot met rondom haven decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 14 x 22 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zes antieke Chinese borden
Resultaat: 140 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden goed, rest haarlijn. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Kang Xi porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Kang Xi porselein. (1) Zoutnap, beschadigd. (2) Kleine schotel, figuren decor, haarlijn + chip. (3) Schotel, tuin decor, haarscheur. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.