Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vijf antieke Japanse vazen 7642
Vijf antieke Japanse vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 23 cm. 7691
Chinese schotel Ø 23 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse vaas op console 7700
Japanse vaas op console

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese rolschilderijen 7705
Twee Chinese rolschilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm. 7786
Chinese Familie Rose plaquette in lijst Ø 24 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers, Japan (3x) 7793
Lot divers, Japan (3x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot Imari bord Ø 46 cm. 7828
Groot Imari bord Ø 46 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900 7242
Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7370
Twee Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Chinese kopjes (5x) 7525
Lot Chinese kopjes (5x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Familie Rose koppen 7734
4x Familie Rose koppen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7798
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf delen China, divers 7747
Vijf delen China, divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese melkkan 7811
18e Eeuwse Chinese melkkan

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vijf Japanse kop en schotels 7184
Vijf Japanse kop en schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Aziatica 7334
Twee delen antiek Aziatica

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7549
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese trekpot 7641
Chinese trekpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden, 18e eeuw 7816
Drie Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7829
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese spekstenen lakstempel 7833
Chinese spekstenen lakstempel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese plaquette met been 7752
Chinese plaquette met been

Resultaat:

30 EUR