J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.
Twee werken van J.A. Smit (JAS). 1945 - 2002. Lithografieën. (1) Bellona, Nr. 164/250, 1998. (2) Mokum Red, Nr. 44/250, 1999. Afmeting: H 32 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. 19e Eeuw. Vrouw op canape. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
H. Hiersch. 1918 - 1986. Havengezicht Maassluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Circa 1900. Miniatuur dames portret in houtgestoken lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur portret. Circa 1900. Portret van jongen. Gesigneerd J.A.M. Ponie? Afmeting: H 7,5 x B 6 cm. In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.
A. Otto. D. Dorf. Kopie naar H. Holbein. Schrijvende man waarschijnlijk Erasmus van Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In redelijke staat.
Caveto. J.J.M. Dohmen. 1923 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
H. de Jager. 1922 - 1984. Nieuwe Haagse School. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 53 x B 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Vijf diverse miniatuur portretten. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Ton Anconé, 1976, Oldenzaal. Lezende dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram J.R. Circa 1920. Verso Jetze Reijenga. Riviergezicht op de Vecht met zeilboot en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
A.D. Pieters. 1916 - 1979. Modern kunstwerk van meubelhout en acryl in lijst. Afmeting: H 52 x B 43 cm. In goede staat.
Ana Bocak, 1976. Kroatië 1931 - . Wintergezicht met Heilig kruis. Olieverf achter-glas. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
17e Eeuwse landkaart 'Germania' door F. de Wit - Amsterdam. Afmeting: H 65 x B 51 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Holland. (1) Oud Poelgeest 1738. (2) Huis Oud Poelgeest. (3) Plan de la Haye Hendrik de Loth. (4) Delfshaven Klokhuis. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.