Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Hollands landschap 1402
Onduid. gesig., Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond 1410
Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond
Startprijs 100 EUR
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1073
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret
Startprijs 120 EUR
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren 1082
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 120 EUR
H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam 1102
H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 120 EUR
P. Winson, Vrouw met kind in landschap 1112
P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Startprijs 120 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht 1116
Onduid. gesig., Riviergezicht
Startprijs 120 EUR
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee 1309
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Startprijs 120 EUR
A. Wouters, Stilleven 1406
A. Wouters, Stilleven
Startprijs 120 EUR
Brolsma, Hollands riviergezicht 1101
Brolsma, Hollands riviergezicht
Startprijs 140 EUR
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu 1362
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Startprijs 140 EUR
E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken 1024
E. From, Bosgezicht met beek en rotsblokken
Startprijs 150 EUR
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen 1045
Maya Wildevuur, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Louis Stutterheim, Poldergezicht 1074
Louis Stutterheim, Poldergezicht
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Berglandschap 1080
Ongesigneerd, Berglandschap
Startprijs 150 EUR
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1090
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Startprijs 150 EUR
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1105
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Startprijs 150 EUR
A.J. Zwart, Boerderij 1106
A.J. Zwart, Boerderij
Startprijs 150 EUR
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1121
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Visser met manden vis 1122
Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 150 EUR
Klein, Koeien in zonnig landschap 1124
Klein, Koeien in zonnig landschap
Startprijs 150 EUR
Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven 1132
Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startprijs 150 EUR
Frans Mars, Vaas met zonnebloemen 1201
Frans Mars, Vaas met zonnebloemen
Startprijs 150 EUR
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es 1283
Evert Rabbers, Ploegen op de Usseler Es
Startprijs 150 EUR