50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

P. Renard, Strandgezicht 1318
P. Renard, Strandgezicht
Startprijs 150 EUR
Decour, Parijs 1321
Decour, Parijs
Startprijs 150 EUR
Piet Flint, Stilleven 1349
Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1359
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 150 EUR
J. Plank, Figuur te paard 1373
J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1308
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam
Startprijs 160 EUR
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1381
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 160 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1383
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 160 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1273
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 170 EUR
Anton Heyboer, Danseres 1154
Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR
Monogram P. v.d. H., Rustend paard 1119
Monogram P. v.d. H., Rustend paard
Startprijs 180 EUR
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht 1159
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 180 EUR
Renard, Strandgezicht 1247
Renard, Strandgezicht
Startprijs 180 EUR
Anton Heyboer, Spetterkip 1262
Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1039
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus
Startprijs 200 EUR
J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren 1042
J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Rob de Haan, Zeegezicht 1048
Rob de Haan, Zeegezicht
Startprijs 200 EUR
G. Hassens?, Haven van Zeebrugge 1060
G. Hassens?, Haven van Zeebrugge
Startprijs 200 EUR
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip 1063
Rest signatuur, Zeegezicht met figuren op schip
Startprijs 200 EUR
2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht 1071
2x Ongesigneerd?, Winter + zomergezicht
Startprijs 200 EUR
W. Molin, Landschap met koeien 1072
W. Molin, Landschap met koeien
Startprijs 200 EUR
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij 1086
Theo van Oorschot, Landschap met boerderij
Startprijs 200 EUR
Meta Plückebaum, Meisje met pop 1097
Meta Plückebaum, Meisje met pop
Startprijs 200 EUR
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel 1098
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startprijs 200 EUR