Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Borduurwerk in lijst, ca. 1858
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws borduurwerk in lijst. Anno 1858 + monogram P.P. Perzische koning met figuren. Afmeting: H 95 x B 75 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Bosgezicht
Resultaat: 80 EUR

A.R. Mauve, atelier. 1876 - 1962. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Resultaat: 80 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Boerin legt was uit bij bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht
Resultaat: 80 EUR

Naar Louis Apol. Circa 1920. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Clement Boyer, Mediterraanse haven
Resultaat: 70 EUR

Clement Boyer. Circa 1950. Franse School. Mediterraanse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 70 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man stopt pijp
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man stopt pijp. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg
Resultaat: 70 EUR

G. Altmann. 1923 - 2012. Poldergezicht met knotwilg. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Eola Sutherland, Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollandse haven
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Twee Hollandse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biddende kinderen
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Duitse School. Biddende kinderen op zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 18 cm. In goede staat.

H. Rhee, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Henk Rhee. Stilleven met appels en Keulse pot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Resultaat: 60 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Resultaat: 60 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Piet de Haan, Figuren op perron
Resultaat: 50 EUR

Piet de Haan. Deventer. Figuren op perron. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer
Resultaat: 50 EUR

Piet de Haan, 1985 Deventer. Stadsgezicht Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x 24 cm. In goede staat.

Corneille, Unique
Resultaat: 50 EUR

Corneille. '97. 65/250. Unique. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

P.W. Millenaar, Stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.W. Millenaar. 20e Eeuw. Holland. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpsgezicht met haven. Olieverf op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

P. Rosier, Stilleven
Resultaat: 50 EUR

P. Rosier. 20e Eeuw. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In redelijke staat.