50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Gold plated streekbroche met bloedkoraal 653
Gold plated streekbroche met bloedkoraal
Startprijs 60 EUR
Zeven sloten (925 gekeurd) 659
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
Zilveren collier met hanger en oorhangers 701
Zilveren collier met hanger en oorhangers
Startprijs 60 EUR
Zeven sloten (925 gekeurd) 758
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
Zeven sloten (925 gekeurd) 759
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
Zeven sloten (925 gekeurd) 787
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
2 Stel zilveren breidoppen 862
2 Stel zilveren breidoppen
Startprijs 60 EUR
Zilveren hanger met camee 620
Zilveren hanger met camee
Startprijs 70 EUR
Breed vergulde armband 654
Breed vergulde armband
Startprijs 70 EUR
Gouden schakelring 673
Gouden schakelring
Startprijs 70 EUR
Gouden solitairring, diamant 674
Gouden solitairring, diamant
Startprijs 70 EUR
Zilveren broche/hanger met vrouwfiguur 703
Zilveren broche/hanger met vrouwfiguur
Startprijs 70 EUR
5 Zilveren ringen met roze steen 798
5 Zilveren ringen met roze steen
Startprijs 70 EUR
Parelcollier 812
Parelcollier
Startprijs 70 EUR
Granaat-armband 863
Granaat-armband
Startprijs 70 EUR
Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot 872
Collier van bloedkoralen met goud op zilveren slot
Startprijs 70 EUR
Zilveren broche met emaille, zwaan 572
Zilveren broche met emaille, zwaan
Startprijs 80 EUR
Zilveren choker met emaille en parel 574
Zilveren choker met emaille en parel
Startprijs 80 EUR
Witgouden hanger met saffier en zirconia's 589
Witgouden hanger met saffier en zirconia's
Startprijs 80 EUR
Lang zilveren collier 615
Lang zilveren collier
Startprijs 80 EUR
Grote broche/hanger vlinder met emaille 650
Grote broche/hanger vlinder met emaille
Startprijs 80 EUR
Lot sieraden 700
Lot sieraden
Startprijs 80 EUR
Zilveren horlogeketting 741
Zilveren horlogeketting
Startprijs 80 EUR
2 Paar zilveren oorstekers 817
2 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 80 EUR