Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren lodereindoos 232
Zilveren lodereindoos
Startprijs 100 EUR
Zilveren wijwaterbakje 65
Zilveren wijwaterbakje
Startprijs 120 EUR
Lot kristal met zilver, 6x 93
Lot kristal met zilver, 6x
Startprijs 120 EUR
Drie zilveren strooilepels 100
Drie zilveren strooilepels
Startprijs 120 EUR
Zilveren geboortelepel 122
Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR
Zilveren kandelaar 133
Zilveren kandelaar
Startprijs 120 EUR
Zilveren schaal met glazen inzet 142
Zilveren schaal met glazen inzet
Startprijs 120 EUR
Cassette met div. zilveren lepels 156
Cassette met div. zilveren lepels
Startprijs 120 EUR
2 Sigarenkokers met zilver 182
2 Sigarenkokers met zilver
Startprijs 120 EUR
Zilveren geboortelepel 214
Zilveren geboortelepel
Startprijs 120 EUR
Zilveren kandelaar, 3 lichts 262
Zilveren kandelaar, 3 lichts
Startprijs 130 EUR
Zilveren kluwenmand 25
Zilveren kluwenmand
Startprijs 140 EUR
Zilveren kom 30
Zilveren kom
Startprijs 140 EUR
Zilveren roomkom 163
Zilveren roomkom
Startprijs 140 EUR
Antieke schaar met zilver, ketting & rokhaak 166
Antieke schaar met zilver, ketting & rokhaak
Startprijs 140 EUR
Zilveren suikerstrooier 184
Zilveren suikerstrooier
Startprijs 140 EUR
Zilveren beugel 270
Zilveren beugel
Startprijs 140 EUR
Bijbel met zilverwerk 296
Bijbel met zilverwerk
Startprijs 140 EUR
Kornalijnen pijp met goudwerk 304
Kornalijnen pijp met goudwerk
Startprijs 140 EUR
Inktstel met zilver 23
Inktstel met zilver
Startprijs 150 EUR
Kristallen bierpul met zilveren deksel 27
Kristallen bierpul met zilveren deksel
Startprijs 150 EUR
Zilveren miniatuur 44
Zilveren miniatuur
Startprijs 150 EUR
Vier delen zilveren bestek, 18e eeuw 60
Vier delen zilveren bestek, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zilveren tabaksdoos 77
Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR