Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Francine Schrikkema, Abstract 1108
Francine Schrikkema, Abstract

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Koe bij hek 1111
Ongesigneerd, Koe bij hek

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen 1114
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Paard 1116
Onduidelijk, Paard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneeerd ? Gezicht op Bosporus bij avondlicht 1119
Ongesigneeerd ? Gezicht op Bosporus bij avondlicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J.J. Hovener, Strandgezicht 1121
J.J. Hovener, Strandgezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren 1126
Twee ovale schilderijen, Interieur met figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovaal schilderij, Hoenderhof 1127
Ovaal schilderij, Hoenderhof

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek schilderij, Oude monnik 1128
Antiek schilderij, Oude monnik

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1138
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht 1140
Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren 1142
A.P. de la Riviere, Marktgezicht met vele figuren

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3x Jan Toorop, Religieus 1146
3x Jan Toorop, Religieus

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
J. van Wissen, Bomschuiten op strand 1149
J. van Wissen, Bomschuiten op strand

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal 1153
D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Henk Schuring, Abstracte composities 1155
3x Henk Schuring, Abstracte composities

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theo Bitter, Jongen op stoel 1157
Theo Bitter, Jongen op stoel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Theo Bitter, Jongen op stoel 1158
Theo Bitter, Jongen op stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Poldergezicht met windmolen en eenden 1166
Onduid. gesig., Poldergezicht met windmolen en eenden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tom Wesselmann, Elizabeth Taylor 1172
Tom Wesselmann, Elizabeth Taylor

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Jos Klaus, Mand met rozen 1173
Jos Klaus, Mand met rozen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Cornelisz, Citroen en Roemer 1180
Cornelisz, Citroen en Roemer

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Cornelisz, Stilleven met kruisbessen 1181
Cornelisz, Stilleven met kruisbessen

Resultaat:

130 EUR

Onbekend, Erotische voorstelling 1189
Onbekend, Erotische voorstelling
Startprijs 150 EUR