Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vergulde 3-lichts wandkandelaar 2005
Vergulde 3-lichts wandkandelaar

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke karaf 2006
Antieke karaf

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek inktstel met buste van Jeanne d'Arc 2018
Antiek inktstel met buste van Jeanne d'Arc

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm. 2023
Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
60-er Jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp 2026
60-er Jaren Space Age Kaiser Leuchten hanglamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delige menage tafelset 2027
5-Delige menage tafelset

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm. 2029
Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Apotheker weegschaal + gewichten 2032
Apotheker weegschaal + gewichten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Willem III theestoof 2034
Antieke Willem III theestoof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750) 2036
Grote 18e eeuwse zandstenen engel, (circa 1750)

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers 2039
Afrikaanse houtgesneden boot met krijgers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Perzische vaas 2043
Antieke Perzische vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Perzische olielamp 2049
Perzische olielamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hoge lamp met marmeren etagère, 1920 2050
Hoge lamp met marmeren etagère, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zes antieke gewichten-blokken, 1900 2054
Zes antieke gewichten-blokken, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot gewichten met ijkstempels 2057
Lot gewichten met ijkstempels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke gewichten (20 x) 2058
Lot antieke gewichten (20 x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal + gewichten 2064
Antieke weegschaal + gewichten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sieradenkist van stekelvarken stekels 2069
Sieradenkist van stekelvarken stekels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees kistje 2070
Chinees kistje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Documentkistje, 1820 2071
Documentkistje, 1820

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke dekseldozen (11x) 2074
Lot antieke dekseldozen (11x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schildpad kist + meerschuim pijp 2075
Schildpad kist + meerschuim pijp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, H 67 cm. 2077
Petroleumlamp, H 67 cm.

Resultaat:

40 EUR