51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Drie zilveren strooilepels 84
Drie zilveren strooilepels

85 EUR

Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw 85
Vergulde zilveren herinneringslepel, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Zes zilveren miniaturen 88
Zes zilveren miniaturen

60 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 1851 89
Zilveren pijpcomfoor, 1851
Startprijs 160 EUR
Zilveren bonbonschaal 90
Zilveren bonbonschaal

130 EUR

Vijf zilveren vorken 91
Vijf zilveren vorken

200 EUR

Antieke zilveren lepel 92
Antieke zilveren lepel
Startprijs 60 EUR
Zilveren tas + rokhaak 93
Zilveren tas + rokhaak

325 EUR

Zilveren theepot 94
Zilveren theepot
Startprijs 350 EUR
Zilveren rammelaar 96
Zilveren rammelaar
Startprijs 300 EUR
Twee zilveren suikerstrooiers 97
Twee zilveren suikerstrooiers
Startprijs 120 EUR
Zilveren lepeltjes (2x 6 st.) 99
Zilveren lepeltjes (2x 6 st.)

60 EUR

Zilveren gembercouvert 103
Zilveren gembercouvert
Startprijs 70 EUR
Zilveren schaal 105
Zilveren schaal
Startprijs 140 EUR
Zilveren tablet 106
Zilveren tablet
Startprijs 150 EUR
Lot zilveren schepwerk 107
Lot zilveren schepwerk
Startprijs 200 EUR
Inktstel met zilverwerk 108
Inktstel met zilverwerk
Startprijs 150 EUR
Stel karaffen met zilverwerk 109
Stel karaffen met zilverwerk
Startprijs 150 EUR
3 Zilveren doosjes 110
3 Zilveren doosjes

70 EUR

Zilveren bonbonschaal 112
Zilveren bonbonschaal

120 EUR

Zilveren schaal 113
Zilveren schaal

120 EUR

3 Beursjes met zilveren beugel 114
3 Beursjes met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR
Zilveren servies, 4 delig 115
Zilveren servies, 4 delig

525 EUR

9 Zilveren vingerhoedjes 117
9 Zilveren vingerhoedjes

90 EUR