Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gietijzeren paraplu-houder 2060
Gietijzeren paraplu-houder

Resultaat:

60 EUR

18x Diverse antieke gewichten 2061
18x Diverse antieke gewichten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot Oosterse opiumgewichten (11x) 2062
Lot Oosterse opiumgewichten (11x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee antieke gewichten-sets 2063
Twee antieke gewichten-sets

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schildpad theekistje 2065
Schildpad theekistje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mahonie dekseldoos 2066
Mahonie dekseldoos

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schildpad theedoos 2068
Schildpad theedoos

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Theekist 2072
Theekist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schildpad theekist 2073
Schildpad theekist

Resultaat:

180 EUR

Antieke petroleumlamp, H 63 cm. 2076
Antieke petroleumlamp, H 63 cm.
Startprijs 90 EUR
2 Antieke olielampen, 1920 2078
2 Antieke olielampen, 1920
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Aparte lamp, H 63 cm. 2079
Aparte lamp, H 63 cm.

Resultaat:

180 EUR

Opaline petroleumlamp, 1900 2080
Opaline petroleumlamp, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Petroleum hanglamp 2082
Petroleum hanglamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Majolica hangpetroleumlamp 2084
Majolica hangpetroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke hang petroleumlamp 2085
Antieke hang petroleumlamp

Resultaat:

80 EUR

Opaline petroleumlamp, H 46 2086
Opaline petroleumlamp, H 46
Startprijs 50 EUR
Twee antieke petroleumlampen 2087
Twee antieke petroleumlampen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp 2088
Bronzen hanglamp

Resultaat:

325 EUR

Bronzen tafellamp, H 67 cm. 2089
Bronzen tafellamp, H 67 cm.
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Lot antiek tin 2092
Lot antiek tin

Resultaat:

45 EUR

Lepelrek met tinnen lepels 2094
Lepelrek met tinnen lepels
Startprijs 50 EUR
5-Delige tinnen koffie/thee-set 2095
5-Delige tinnen koffie/thee-set
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Moderne design paspop 2098
Moderne design paspop

Resultaat:

1.500 EUR