51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Ovale spiegel 4073
Ovale spiegel

40 EUR

Antieke oorstoel 4074
Antieke oorstoel
Startprijs 250 EUR
Chesterfield bank 4076
Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR
Kinder schommelbed 4077
Kinder schommelbed

100 EUR

Antieke eiken theetafel, 1920 4079
Antieke eiken theetafel, 1920

190 EUR

18e Eeuwse eikenhouten linnenkast 4083
18e Eeuwse eikenhouten linnenkast

400 EUR

Kabinet 4084
Kabinet
Startprijs 250 EUR
Twee Mondi Soft Chair design stoelen 4086
Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 150 EUR
Archiefkast met rolruik 4087
Archiefkast met rolruik

70 EUR

Eiken empir opzetkast, 1820 4088
Eiken empir opzetkast, 1820
Startprijs 700 EUR
18e Eeuwse eiken wandkapstok 4089
18e Eeuwse eiken wandkapstok

140 EUR

Miniatuur commode 4093
Miniatuur commode
Startprijs 160 EUR
Biedermeier spiegel, H 110 x B 55 cm. 4094
Biedermeier spiegel, H 110 x B 55 cm.

170 EUR

Kapstok in Thonet-stijl 4098
Kapstok in Thonet-stijl
Startprijs 40 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4099
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 50 EUR
Archiefkast met rolluik 4105
Archiefkast met rolluik

70 EUR

Twee bijzettafels 4111
Twee bijzettafels

50 EUR

Schrijfbureau, 1910 4112
Schrijfbureau, 1910
Startprijs 200 EUR
Miniatuur linnenkastje 4114
Miniatuur linnenkastje
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4123
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 150 EUR
Antieke spiegel, H 65 x B 55 cm. 4124
Antieke spiegel, H 65 x B 55 cm.

50 EUR

Antieke eiken boerenkast, 1830 4129
Antieke eiken boerenkast, 1830

400 EUR

Tegeltafel, 1900 4130
Tegeltafel, 1900

80 EUR

Theetafel met lade 4135
Theetafel met lade

60 EUR