Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm. 7079
Stel antieke Chinese Nanking vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Drie Chinese kop + schotels 7080
Drie Chinese kop + schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese kop+schotels 7081
2x Chinese kop+schotels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm. 7082
Twee 18e eeuwse Chinese dekselpotten, H 18 - 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm. 7086
Chinese Kantonese olielamp, H 44 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x) 7087
Lot 18e eeuwse Chinese schotels (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie Chinese  vazen, H 26 cm. 7088
Drie Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Chinese knobbelvaas, H 23 cm. 7089
Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7091
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm. 7092
4x Chinese hoge kopjes Ø 7,5 cm.

Resultaat:

375 EUR

Zes Cheng Lung borden Ø 16 cm. 7093
Zes Cheng Lung borden Ø 16 cm.
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm. 7095
19e Eeuwse Chinese Familie Verte vaaslamp, H 85 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm. 7096
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7097
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 21 cm. 7098
Chinese celadon schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7100
Chinese lampenvoet, H 49 cm.

Resultaat:

130 EUR

Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm. 7101
Twee kleine dekselvazen, H 9-10 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees bord met draken Ø 18,5 cm. 7102
Chinees bord met draken Ø 18,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop/schotels 7103
Drie Chinese kop/schotels

Resultaat:

250 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees Doucai bord Ø 22,2 cm. 7104
18e - 19e Eeuws Chinees Doucai bord Ø 22,2 cm.
Startprijs 800 EUR
Twee Chinese porseleinen hanen, H 30,5 cm. 7106
Twee Chinese porseleinen hanen, H 30,5 cm.
Startprijs 900 EUR
Twee Chinese vazen + consoles 7107
Twee Chinese vazen + consoles
Startprijs 250 EUR
Chinese doucai kom Ø 18,3 cm. 7108
Chinese doucai kom Ø 18,3 cm.
Startprijs 500 EUR
Antieke Chinese vaas, H 17,5 cm. 7109
Antieke Chinese vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 200 EUR