Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese censer op console Ø 19 cm. 7042
Chinese censer op console Ø 19 cm.
Startprijs 3.000 EUR
Chinese rolwagen, H 26,5 cm. 7043
Chinese rolwagen, H 26,5 cm.
Startprijs 850 EUR
Chinese knobbelvaas, H 20 cm. 7048
Chinese knobbelvaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 31 cm. 7049
Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 600 EUR
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5  cm. 7052
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 27,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm. 7053
Gesneden Quan Yin van bloedkoraal, H 11 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes 7054
Twee 18e eeuwse Chinese plaquettes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese theebus, H 12 cm. 7056
Chinese theebus, H 12 cm.

Resultaat:

180 EUR

Stel antieke Chinees/Kantonese vazen, H 45 cm. 7057
Stel antieke Chinees/Kantonese vazen, H 45 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese dekselpot, H 32 cm. 7059
Chinese dekselpot, H 32 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 17,7 cm. 7060
Chinese kom Ø 17,7 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28,5 cm. 7061
Chinese vaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen beeld, H 48 cm. 7062
Chinees porseleinen beeld, H 48 cm.

Resultaat:

700 EUR

Chinese/Kantonese dekselvaas, H 46 cm. 7063
Chinese/Kantonese dekselvaas, H 46 cm.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Chinese penselenvaas Ø 20 cm. 7064
Chinese penselenvaas Ø 20 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7065
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese dekselvaas, H 35 cm. 7067
Chinese dekselvaas, H 35 cm.

Resultaat:

250 EUR

18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm. 7068
18e Eeuwse Chinese trekpot Ø 12 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese gemberpot Ø 9,5 cm. 7069
Chinese gemberpot Ø 9,5 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee Chinese vazen, H 36,5 cm. 7070
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 7071
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR
Acht Chinese borden Ø 23,7 cm. 7072
Acht Chinese borden Ø 23,7 cm.
Startprijs 150 EUR
Familie Rose vaas, H 12,5 cm. 7073
Familie Rose vaas, H 12,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm. 7077
Antieke Chinees Kantonese vaas, H 44,5 cm.
Startprijs 250 EUR