Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Zuid-Duits gesneden beeld, 1920 5025
Antiek Zuid-Duits gesneden beeld, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Edelhert, door Henk Fresen 5029
Edelhert, door Henk Fresen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw 5031
Bronzen sculptuur naar A. Rodin, Knielende naakte vrouw

Resultaat:

2.500 EUR

Zeer grote bronzen Indianen buste 5032
Zeer grote bronzen Indianen buste
Startprijs 2.800 EUR
Bronzen sculptuur, Beer op rotsblok 5033
Bronzen sculptuur, Beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen sculptuur 5034
Bronzen sculptuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
G. Pugi, Antieke damesbuste,H 24 cm. 5035
G. Pugi, Antieke damesbuste,H 24 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met wolven 5037
Bronzen figuur, Duivel met wolven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld, Violist 5038
Antiek bronzen beeld, Violist

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen voluptueuze dame 5039
Bronzen voluptueuze dame

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot bronzen beeldjes (4x) 5041
Lot bronzen beeldjes (4x)

Resultaat:

50 EUR

Bronzen chimpansee schaal 5042
Bronzen chimpansee schaal
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger 5044
Houtgestoken wandreliëf, Schoorsteenveger

Resultaat:

45 EUR

Bronzen figuur 5045
Bronzen figuur
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen figurengroep 5047
Bronzen figurengroep

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Religieus figuur, Johannes de doper 5049
Religieus figuur, Johannes de doper

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twintig kleine beeldjes 5050
Twintig kleine beeldjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee bronzen figuren 5052
Twee bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Bronzen beeld, A. Gaudez 5053
Bronzen beeld, A. Gaudez
Startprijs 450 EUR
Bronzen damesbuste, H 52 cm. 5054
Bronzen damesbuste, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR
Sculptuur naar J. Altorp, Aap 5055
Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startprijs 650 EUR
Bronzen figuur 5057
Bronzen figuur
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Man met bajonet 5058
Bronzen beeld, Man met bajonet
Startprijs 180 EUR
Twee bronzen beelden, Jachthonden 5059
Twee bronzen beelden, Jachthonden
Startprijs 100 EUR