Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
166 Resultaten
Kavel: 3500

Gelimiteerde Engelse Tournant klok

Startprijs 800 EUR

Gelimiteerde Engelse Tournant astrologische klok. Messing. Met planetarium. Devon Clocks nr. 1028/1500. Achtdaags-uurwerk. Hiervan zijn er 1.500 stuks gemaakt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm...


Kavel: 3501

Antiek A'dams staand horloge, H 250 cm.

Resultaat: 1.700 EUR

Antiek Amsterdams staand horloge. Notenhout. Gesigneerd Adriaan Baghijn Amsterdam. 18e Eeuw. Mogelijk huwelijk uurwerk + klokkast. Weekloper, kwartier-slag op twee bellen, maanstand + seconden. Met 18...


Kavel: 3502

Duitse Flöten Uhr, 1840

Resultaat: 1.700 EUR

Duitse staande biedermeier Flöten Uhr met zeven melodieën. Circa 1840. Vervaardigd voor de Engelse markt. Met originele grote Engelse wijzerplaat + bracket uurwerk. Deels gerestaureerd, veel losse ond...


Kavel: 3503

18e Eeuwse Franse reiswekker

Resultaat: 1.000 EUR

18e Eeuwse Franse spillegang reiswekker met slagwerk op bel (officiersklok). Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 3504

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie, H 220 cm.

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Engelse staande klok met chinoiserie polychromie, door William Foundain London. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op bel + seconden aanwijzing. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.


Kavel: 3505

18e Eeuwse A'damse wandklok

Startprijs 2.500 EUR

Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.


Kavel: 3506

Antieke Franse tandheugelklok, 1880

Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.


Kavel: 3507

Antieke Franse tandheugelklok, 1920

Startprijs 300 EUR

Antieke Franse tandheugelklok van messing. Circa 1920. Uurwerk beweegt zicht naar beneden. Grote zichtbare balans. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

Antieke Weense pendule, 1800

Resultaat: 1.600 EUR

Antieke Weense pendule met jacquemart. Automaat. Molen en waterval bewegen. Halfuur-slag op bel. Touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Franse pendule, 1860

Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen versieringen. Planchon a Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag + veerslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 3510

Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat: 500 EUR

Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met oriëntaalse dame met vogel. Circa 1830. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Bijbehorende kaarskandelaren worden ook aangeboden!!...


Kavel: 3511

Antieke Franse Tournant klok, 1900

Startprijs 400 EUR

Antieke Franse vogelkooi Tournant klok met automaat. Messing. Bol in vogelkooi draait + vogel beweegt. Circa 1900. Veer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3512

Franse pendule met extra maandaanduiding

Startprijs 1.900 EUR

Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...


Kavel: 3513

Christiaan Huygens A'damse staartklok

Resultaat: 500 EUR

Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...


Kavel: 3514

Antieke tafelklok, 1820

Startprijs 700 EUR

Grote antieke Franse mahoniehouten tafelklok met 17e - 18e eeuws uurwerk. Circa 1820. Gribelin Paris. Omgebouwd naar veerslinger + ankergang. Halfuur-slag. Minimale houtschades. Eén cartouche overgesc...


Kavel: 3515

Antieke Franse vuurtoren pendule, 1900

Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Franse vuurtoren pendule van messing. Circa 1900. Achtdaags enchappement uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Antieke kalenderklok, H 14 cm.

Startprijs 500 EUR

Antieke kalenderklok van messing. Circa 1920. Kalender is compleet en goed, opdraaiveer zit vast. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Franse parelmoer Vorderzappler, H 12 cm.

Resultaat: 400 EUR

Franse parelmoer belijmde Vorderzappler in citadel vorm. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.


Kavel: 3518

Franse parelmoer Vorderzappler, H 10 cm.

Resultaat: 700 EUR

Franse, met parelmoer belijmde Vorderzappler. In kasteel vorm. Uit Parijs. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Franse tafelklok J. Vieillard & Co.

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse keramieken chinoiserie tafelklok. J. Vieillard & Co. Met foo-dog. Beschadigingen. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 27 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3520

Engelse staande klok

Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met band-intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Afmeting: H 225 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3521

Antieke Franse glaspendule

Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse messing St. Marti glaspendule met brocotgang en facet geslepen glas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Friese staartklok, 1800

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Friese dubbelkapper burgermeester staartklok met mechaniek. Circa 1800. Louis Seize. Musicerend gezelschap, armen bewegen op strijkinstrumenten. Afmeting: 168 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Antieke Franse pendule met barometer, 1850

Startprijs 450 EUR

Antieke Franse wortelnoten pendule met datum-aanduiding en thermometer. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.