Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
446 Resultaten
Kavel: 1000

W.G. Hofker, Indonesisch landschap met paarden

Resultaat: 1.000 EUR

Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven

Startprijs 2.000 EUR

H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

Anton Karssen, Hollandse ijspret

Startprijs 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Jan Wiegers, Davos

Resultaat: 600 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Russisch ikoon

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Jacobus Cossaar, Portret Nanny Cossaar

Startprijs 300 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Portret Nanny Cossaar. Pastel op papier. Scheurtje in onderhoek. Afmeting: H 75 x B 53 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1006

Cornelis Le Mair, Stilleven

Startprijs 7.000 EUR

Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Ongesigneerd, Interieur met figuren

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

J. Mankes, Zelfportret

Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

D. Mühlhaus, Larens interieur met moeder en kind

Resultaat: 200 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

van Noort, Strandgezicht

Resultaat: 425 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Naar Andy Warhol, Greta Garbo

Startprijs 1.650 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier.uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goed...


Kavel: 1014

Jan te Wierik, Abstract

Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 81 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Evert Moll, Bloemstilleven

Startprijs 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Wilhelm Schütze, Bloemstilleven

Startprijs 250 EUR

Wilhelm Schütze. 1840 - 1898. Stilleven. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 94 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

M. Krabbé, Rotterdams havengezicht

Startprijs 800 EUR

M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht

Resultaat: 700 EUR

Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen

Startprijs 1.680 EUR

Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

J.J. Hovener, Stadsgezicht met figuren

Startprijs 400 EUR

J.J. Hovener. 1936 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Anton Karssen, Koeien bij drenkplaats

Startprijs 550 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Willem Gruyter, Hollandse platbodems op zee

Resultaat: 600 EUR

Willem Gruyter. 1817 - 1880. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Paul Dom, Dorpsstraat Ibiza St. Agnes

Startprijs 900 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

A.J. Zwart, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.