Vier oude/antieke violen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Eén heeft etiket Kaj Sortkjaer Jensen (beschadigd). Afmeting: 59 cm. In redelijk/goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met drie hoofden, veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden West Afrikaans beeld met veren en touw. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee miniatuur portretten in mahonie lijst. Onder andere; Napoleon. Gesigneerd Mayer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Drie antieke miniatuur portretten in lijst. (1) Jongen, geschilderd. (2) Vrouw in sluier, geschilderd. (3) Heer, fotodruk. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Twee portretten in antiek vergulde lijst. (1) pastel van een heer. (2) fotodruk. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
Twee ronde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. (1) Polder gezicht. (2) Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Vijf Ruby miniatuur schilderijen. Portret. Divers. 20e Eeuw. Olieverf op papier? Afmeting: H 9 x B 7 cm. In goede staat.
Oude messing plated historisme, neo renaissance inktstel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor: Pretty. Afmeting: 46 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, haardset, doofpot en dekseldoos. Afmeting: 13 - 75 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten wandkapstok met leeuwenkoppen. Neo renaissance. Circa 1920. Afmeting: 100 x 19 x 30 cm. In goede staat.
Twee oude diorama's met keramieken of gipsen plaquettes. Portretten. Eén gesigneerd + annotatie 1783. Afmeting: 30 x 30 x 6 cm. In goede staat.
Vier-delige messing haardset met jachthond. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 67 cm. In goede staat.
Kleine 17e eeuwse haardplaat + twee wafelijzers. Afmeting: 58 - 80 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten kolenkit met messing beslag en snijwerk (hert). Circa 1900. Afmeting: 47 x 45 x 37 cm. In goede staat.
Drie tuinbeelden (1) Meisje op klompen. (2) Bartje + console. (3) Vrouw met gewaad/kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 75 - 93 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee grote cement gegoten boeddha figuren met polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 - 100 cm. In goede staat.
Twee antieke ruitkristallen stopkaraffen op een Louis Seize-stijl metalen presenteerblad met spiegel. Afmeting: 34 cm. / 8 x 32 x 26 cm. In goede staat.