Twee antieke telefoons met bakeliet. 20e Eeuw. (1) Canadian Independent Toronto. (2) Eikenhout met toetsen. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf antieke tinnen lepels. Gestempeld. Afmeting: 56 x 22 x 4 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Drentse, tinnen beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Willem III theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen kraantjeskan + comfoor. Barok. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw + circa 1900. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. (1) Doofpot, 19e eeuw. (2) Perzische kan met zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek. Divers. (1) Houten vijzel met natuurstenen stamper. (2) Perzische kruik. (3) Oosterse kruidenhouder. (4) Houten schaal. (5) Keramieken schaal. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse messing tafellampen met albast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 31 cm. In goede staat.
Italiaanse Venetiaanse Murano glazen hanglamp. Vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x Ø 42 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee grote mahoniehouten dennenappels op voet. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke theodoliet. Circa 1920. Ahrend 8505. Afmeting: 12 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee Parker pennen, verguld met lijnbewerking. Voorzien van een vulpotlood en een vulpen. 13,5 cm. In goede staat.
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
19e Eeuwse palissanderhouten dekseldoos met messing inleg. Afmeting: 5,5 x 27 x 18 cm. In zeer goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch olifanten masker uit Congo. Gemaakt van jutte, schelpen en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke huisreligie, gemaakt van was et cetera. Circa 1900. Duitsland. Afmeting: 49 x 40 cm. In goede staat.
Drie Oosterse figuren. Twee porseleinen danseressen. Eén metalen Chinees figuur, beide benen gesoldeerd. Afmeting: 23 - 25 cm. In matig/goede staat.
Twee grote glas-in-lood vensters met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 88 x B 52 cm. + H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wandrek met zes Societé Ceramique Maastricht kop en schotels. Decor: Timor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 42 x 45 cm. In goede staat.
Twee-delige 19e eeuwse bronzen vergulde + ijzeren haardset. Empire, circa 1820 Afmeting: 74 - 77 cm. In goede staat.
Twee Chinese notenhouten gesneden opengewerkte houders met schroefdraad. Ei-vorm. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.