Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 35 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 400 EUR

Vijf-delig Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 15 - 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke Delftse Fayence vazen. (1) Gemerkt 'de Bijl', 18e eeuw, figuur in landschap decor. (2) Gemerkt 'BIP', 19e eeuw, figuur in landschap decor. Afmeting: H 19,5 - 24,5 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws APK Delfts kaststel
Resultaat: 400 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor. Door APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 19 - 26 cm. In goede staat.

Vijf-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 350 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met landschap decor/chinoiserie. Gemerkt 'de Klaauw'. Afmeting: H 25 - 35 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en gele omranding. Enkele chips. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Delftse lampenvoet, H 43 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence lampenvoet met messing montuur, chinoiserie/landschap/herten decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse borden
Startprijs 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e eeuwse Delftse schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor en okergele omranding. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

Friese schotel met spreuk Ø 34 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Luiheid is hongers moeder en van dienerij een broeder'. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Friese schotel met spreuk Ø 34 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Friese wandschotel met spreuk. 'Gierigheid alleen maakt van 't harte een steen. Restauratie. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse borden Ø 25 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Eén bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: Ø 25 - 26 cm. In redelijke staat.

Drie delen Delfts fayence
Resultaat: 110 EUR

Drie delen 18e eeuws Delfts fayence. (1) Boterpot, beschadigd. (2) Delfts vergiet, gelijmd. (3) Onderschotel vergiet, goed. Afmeting: 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot bloempot tegels (28 st.)
Resultaat: 275 EUR

Lot van 28 stuks bloempot tegels, mangaan kleurig. 19e Eeuw. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke blloempot tegels (30x)
Startprijs 275 EUR

Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (22x)
Resultaat: 225 EUR

Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke Jugendstil tegels (25 st.)
Startprijs 225 EUR

Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Twee 6-pas tegeltableau's, 1900
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome 6-pas tegeltableau's. Eén gemerkt 'De Distel'. Circa 1900. Landschappen met molens. Enkele tegels beschadigd. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In redelijke staat.

30x Wandtegels
Resultaat: 300 EUR

Dertig diverse 19e eeuwse wandtegels. Onder andere; mangaan, floraal, blauw/wit et cetera. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

30x Landschap tegels in cirkel
Resultaat: 325 EUR

30 Stuks 19e eeuwse wandtegels. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

30x Landschaps-tegels in cirkel
Resultaat: 200 EUR

Dertig stuks landschaps-tegels in cirkel. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.