Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
250 Resultaten
Verkocht
18e Eeuwse Hollandse kussenkast
4000
18e Eeuwse Hollandse kussenkast

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Louis Seize hoekkast, 1780
4002
Louis Seize hoekkast, 1780

Resultaat:

1.100 EUR

Wortelnoten vitrinekast
4003
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 500 EUR
Klein wortelnoten linnenkabinet
4004
Klein wortelnoten linnenkabinet
Startprijs 700 EUR
Verkocht
18e Eeuws kabinet
4005
18e Eeuws kabinet

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Antieke Franse buffetkast
4006
Antieke Franse buffetkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Gründerzeit kast, 1880
4007
Antieke Gründerzeit kast, 1880

Resultaat:

250 EUR

Antieke vertico met opzet
4008
Antieke vertico met opzet
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Engelse secretaire met intarsia
4009
Engelse secretaire met intarsia

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
18e Eeuws kabinet
4010
18e Eeuws kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Antieke commode, 1820
4011
Antieke commode, 1820
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke 2-deurs spinde kast, 1800
4012
Antieke 2-deurs spinde kast, 1800

Resultaat:

500 EUR

Franse vitrinekast, 1880
4013
Franse vitrinekast, 1880
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Hollandse vitrinekast
4014
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Teakhouten scheepskist
4015
Teakhouten scheepskist

Resultaat:

800 EUR

Naaitafel (acht-hoekig)
4016
Naaitafel (acht-hoekig)
Startprijs 250 EUR
Hollandse empire chiffoniere
4017
Hollandse empire chiffoniere
Startprijs 400 EUR
Vitrinekast, 1800
4018
Vitrinekast, 1800
Startprijs 1.400 EUR
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
4019
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast
Startprijs 900 EUR
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
4020
Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten secretaire
4021
Wortelnoten secretaire
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Hollandse boeren vitrinekast
4022
Hollandse boeren vitrinekast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Italiaanse spiegel, H 54 x B 52 cm.
4023
Italiaanse spiegel, H 54 x B 52 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek eiken sideboard, 1880
4024
Antiek eiken sideboard, 1880

Resultaat:

350 EUR