Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G