Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken kabinetkast 3133
Eiken kabinetkast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen klokje 3009
Bronzen klokje

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken tweedeurs kast 1810 3191
Eiken tweedeurs kast 1810

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Odeurflacon 4303
Odeurflacon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast 3153
Eiken 18e eeuwse Louis Seize kast

Resultaat:

742 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1145
Jo Schrijnder

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
12 Lepels & vorken 153
12 Lepels & vorken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Keuken 2502
Keuken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 3123
Louis Seize commode

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hollandse Renaissansce kast 3124
Hollandse Renaissansce kast

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Empire secretaire 3232
Empire secretaire

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 11
Zilveren dienblad

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 81
Zilveren theeservies

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
6 Popjes 2569
6 Popjes

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3028
Friese staartklok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse kersen tafel 3108
Franse kersen tafel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Houten Petrus 4003
Houten Petrus

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse pendule ca. 1880 3032
Franse pendule ca. 1880

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Frans koffieservies 4165
Frans koffieservies

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren dienschaal 250
Zilveren dienschaal

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Gelderse kussenkast 3110
18e Eeuwse Gelderse kussenkast

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Slavenarmband GG/WG 75
Slavenarmband GG/WG

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren thorapointer 223
Zilveren thorapointer

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen, strandgezicht 1045
J. van Leeuwen, strandgezicht

Resultaat:

450 EUR