06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

J. van Leeuwen, strandgezicht 1046
J. van Leeuwen, strandgezicht

450 EUR

Ype Wenning, landschap 1139
Ype Wenning, landschap

450 EUR

Franse pendule 3053
Franse pendule

450 EUR

Longines gouden horloge 90
Longines gouden horloge

425 EUR

Frans Baaijens, Singraven 1109
Frans Baaijens, Singraven

425 EUR

Johannes Frederik Hulk Jr. 1112
Johannes Frederik Hulk Jr.

425 EUR

Monogram G.B. 1130
Monogram G.B.

425 EUR

Kristallen hanglamp 2001
Kristallen hanglamp

425 EUR

Commode met 3 laden 3113
Commode met 3 laden

425 EUR

Schilderij, zee 1283
Schilderij, zee

400 EUR

Hanglamp 2000
Hanglamp

400 EUR

Open staande klok 3002
Open staande klok

400 EUR

Eiken barok secretaire 3117
Eiken barok secretaire

400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet 3282
Wortelnoten vitrine kabinet

400 EUR

Eethoek Queen-Anne stijl 3343
Eethoek Queen-Anne stijl

400 EUR

Zilveren sauskom 16
Zilveren sauskom

380 EUR

2 Gestoken stoelen 3120
2 Gestoken stoelen

380 EUR

Victor Bauffe 1315
Victor Bauffe

375 EUR

Klokkenstel 3012
Klokkenstel

375 EUR

Panelen kast 3296
Panelen kast

375 EUR

Zilver, 6 paleizen 328
Zilver, 6 paleizen

370 EUR

Schilderij, Bogman Jr. 1020
Schilderij, Bogman Jr.

350 EUR

Del Campo, molen 1050
Del Campo, molen

350 EUR

R. Habraken, koeien 1059
R. Habraken, koeien

350 EUR