Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Griekse puntschaal
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U

Melkbus en deksel
Resultaat: 10 EUR

Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

4 Oude glas-in-lood raampjes met ophangsysteem. 51x19cm. 39x19cm. 33x18cm. en 23x19cm. Cond.: G

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Resultaat: 10 EUR

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18

2 Honden
Resultaat: 10 EUR

2 Honden, poedels, 10 en 35 cm.Cond:G

2 Modelauto's
Resultaat: 10 EUR

2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.

Houten wit bedje
Resultaat: 10 EUR

Wit houten bedje met beddegoed. L.: 65cm.

2 Art-deco klokken
Resultaat: 10 EUR

2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

3 Perzische tapijten
Resultaat: 10 EUR

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

3 Kleedjes
Resultaat: 10 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Gipsen heilig hart beeld
Resultaat: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R

10 Delen Gouda plateel
Resultaat: 10 EUR

10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G

17-Delig ontbijtservies
Resultaat: 10 EUR

17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G

4 Delen glaswerk
Resultaat: 10 EUR

4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G

2 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M

2 Kastkommen
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R