Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Resultaat: 90 EUR

Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U

Wortelnoten Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Hollandse Friese staartklok eind 20e eeuw. Wortelnoten met maanstand in zeer goede staat 111x29x18cm. Cond.: U

Duitse pendule, 3 slag
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren, zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G

Tafelklok, Warmink
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G

Boulle klokje, Franse stijl
Resultaat: 70 EUR

Boulle klokje in Franse stijl met diverse bronskleurige ornamenten. Slinger in de vorm van een zonnetje. Klok komt uit het midden van de 20e eeuw. 32,5x17x9cm. Cond.: G

Reiswekker
Resultaat: 70 EUR

Koperen reiswekker 19e eeuw in de vorm van een biervat, vermoedelijk Frankrijk 6xø8cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Friese staartklok eind 20e eeuw met maanstand. Notenhout fineer in zeer goede staat 110x34x19cm. Cond.: U

Tafelklokje, WUBA
Resultaat: 70 EUR

Notenhouten tafelklok van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw 28x15x12,5cm. Cond.: G

Antieke wandklok
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G

Regelateur, paard
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kuif en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R

Friese staartklok
Resultaat: 60 EUR

Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G

Schoorsteen pendule
Resultaat: 55 EUR

Marmeren schoorsteen pendule (Frankrijk) eind 19e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat. (glas mist) 39x23x13cm. Cond.: U

Noten regelateur
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G

Kartelklok
Resultaat: 46 EUR

Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G

Art Deco klokje
Resultaat: 45 EUR

Art Deco koperen klokje, Brevete France 30-er jaren in originele foudraal 12x15x6cm. Cond.: G

Junghans schoolklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke Junghans schoolklok ca. 1910 (Duitsland). Beukenhouten kast, papieren wijzerplaat met glasplaat 11xø31cm. Cond.: U

Bimbam klok
Resultaat: 40 EUR

Duitse Bim Bam regelateur ca. 1920 gemerkt Junghans Württenberg. Notenhouten kast met facet geslepen glas 77x32x18cm. Cond.: G

Regelateur, bimbam
Resultaat: 40 EUR

Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U

Comtoise
Resultaat: 40 EUR

Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G

Schippertje, WUBA
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten Zaans schippertje van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x14cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U