Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire secretaire
Resultaat: 700 EUR

Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R

3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G

Dressoir 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Eiken barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Hollandse baroksecretaire 18e eeuws, enkelgebogen met schuine klep. Binnenwerk met traps toelopende laden (ca. 8 laden) en 1 deurtje 107x125x59cm. Cond.: G

Bouille stijl meubel
Resultaat: 800 EUR

Franse Bouille stijl meubel 19e eeuw ingelegd met koper en schildpad. Bronzen ornamenten op de schuine hoeken. Marmeren blad en origineel slot met sleutel. In zeer goede staat. Minimale restauratie no...

Mahoniehouten hoekkast
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten hoekkast Duits ca. 1860, deels met bloemmahonie fineer op zachthout. Eendeurs met in de bovenkant een lade.

18e Eeuwse Gelderse kussenkast
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Gelderse eikenhouten kussenkast met ebbenhout ingelegd en bijzonder snijwerk. Klein formaat, moet gerestaureerd worden 141x133x58cm. Cond.: G

Eethoek Queen-Anne stijl
Resultaat: 400 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....

Eiken secretaire
Startprijs 400 EUR

Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.

Mahonie 2-deurs kastje
Startprijs 400 EUR

Antieke mahoniehouten Empire kastje met lade en twee deuren ca. 1820. Mahonie zuilen met koperen kapitellen en koperen voeten. In zeer goede staat 89x97x49cm. Cond.: G

Louis Seize commode
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere Louis Seize stijl commode ca. 1920. Verguld brons, marquetterie inlegwerk, marmeren blad, 3 laden met koperbeslag. Blad gebroken 110x95x49cm. Cond.: G

2 Gestoken stoelen
Resultaat: 380 EUR

Twee Engelse 19e eeuwse eiken gestoken stoelen (dames- en herenstoel) in zeer goede staat met rode velours bekleding. 46x75x63cm. 44x70x62cm. Cond.: U

Engelse secretaire
Startprijs 400 EUR

Engelse eikenhouten schuine klep secretaire ca. 1820. Onder met 4 lades, binnenwerk met 8 laden en een ingelegd deurtje 107x102x58cm.

Schotse mahoniehouten commode
Startprijs 390 EUR

Antieke Schotse mahoniehouten commode. 5 Laden met getorste zuilen. Scheur in het bovenblad verder in goede staat 135x125x56cm. Groot formaat Cond.: G

Tapijt, Heriz
Startprijs 375 EUR

Groot Perzisch tapijt Heriz met prachtige kleuren 340x250cm. Cond.: U

Wortelnoten vitrine kabinet
Resultaat: 400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U

Mahonie damesbureau
Resultaat: 335 EUR

Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast 1860
Startprijs 350 EUR

Massief eiken tweedeurs kast 1860 met gepaneelde deuren en zijkanten, Geheel uitneembaar. Cond:R 190x130x57 cm.

Commode met 3 laden
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere grote commode ca. 1900. Notengefineerd en rondom compleet ingelegd met rocailles en bieswerk . Ook de poten zijn ingelegd ,met origineel beslag en sloten. Waarschijnlijk vroeger met spiegel...

Franse kersen tafel
Resultaat: 550 EUR

Franse massief kersenhouten tafel ca. 1820 met 1 lade over de lange kant. Op de kopse kanten ook 1 lade en 1 uitschuifblad 78x174x74cm. Cond.: G

Wandtafel Queen-Anne stijl
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans
Resultaat: 300 EUR

6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U

Hollandse eiken kast
Startprijs 300 EUR

Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G

Panelen kast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G