Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie vitrine 3203
Mahonie vitrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel met marmer 3204
Mahonie speeltafel met marmer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 3295
Engelse vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Eethoekstoelen, Viktoriaans 3332
6 Eethoekstoelen, Viktoriaans

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wandtafel Queen-Anne stijl 3340
Wandtafel Queen-Anne stijl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tweedeurs linnenkast 3129
Tweedeurs linnenkast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Salontafel + 4 stoelen 3192
Salontafel + 4 stoelen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vitrinekast 3166
Chinese vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duitse kist, rond deksel 3169
Duitse kist, rond deksel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engels bureau 3243
Engels bureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse eiken kast 3247
Franse eiken kast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Naaitafel met intarsia 3266
Naaitafel met intarsia

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klein bijzet boekenkastje 3109
Klein bijzet boekenkastje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Barokstijl bankstel 3193
Barokstijl bankstel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Duitse kist 3198
Duitse kist

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 3236
Theetafel met lade

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Franse halve maan tafel 1800 3107
Franse halve maan tafel 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Commode 3156
Commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse broodpsinde 3179
Duitse broodpsinde

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Boekenkast 3223
Boekenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6 Stoelen 3237
6 Stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grenen archiefkast 3253
Grenen archiefkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Teakhouten ladenkast 3259
Teakhouten ladenkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten kist 18e eeuw 3355
Eikenhouten kist 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR