3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.
Antieke Engelse mahoniehouten secretaire met schuine klep ca. 1910 in zeer goede staat. Binnenwerk met lades en vakverdeling 102x76x42cm. Cond.: U
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U
Massief eikenhouten dagobertstoel begin 20e eeuw. Met scheerpoot en 4 leeuwekoppen. Divers snijwerk 97x65x57cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G
Hollandse eiken kast ca. 1900 met mooie panelen in de deuren (opgelegd) 235x165x62cm. Cond.: G
Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U
Antiek 8-kantig eikenhouten plantentafeltje met getorste poten onderling verbonden ca. 1900. In zeer goede staat 56x60x60cm. Cond.: U
Antiek rond bijzettafeltje met getorste poten, onderling verbonden ca. 1920. Engels massief eiken 54x61cm. Cond.: U
Eikenhouten bureau draaistoel ca. 1900-1910 84x58x54cm. Cond.: R
Ovale oude spiegel eind 20e eeuw. Mahoniehout snijwerk 53x65cm. Cond.: G
Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U
Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafel in Engelse stijl met leder op geschulpt blad 52x35x35cm. Cond.: U
2 Duitse groenhouten barok stoelen nog deels in de originele verf. Beide stoelen met armleuning. 19e eeuw. Cond:R
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U
Antieke notenhouten bridgetafel met gedraaide poten en opklapbaar blad ca. 1880 Duitsland. Fineerschade 78x85x42cm. Cond.: R
Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G
Antieke Mechelse eikenhouten kinderstoel ca. 1890, gestoffeerd in zeer goede staat 72x34x42cm. Cond.: U
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G
Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G
Twee moderne bijzettafeltjes (kersenkleur) met facetgeslepen glasplaten in zeer goede staat 65x55x55cm. Cond.: U
Moderne salontafel (kersenkleur) met facet geslepen glasplaten in zeer goede staat 48x65x128cm. Cond.: U
Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G
Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U
Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 uit Engeland met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U
Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U
Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U
Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 60x54x54cm. Cond.: U
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne stijl eethoek ca. 1920. 6 Stoelen 110x50x52cm. en uittrekbare tafel 67x109x137cm. Tafel heeft Queen-Anne poten uitlopend op klauwpoten. Stoelpoten met snijwerk en leeuwepoten....
Fraai uitgesneden Indisch plantentafeltje met been inlegwerk 20e eeuw. 31xø30cm. Cond.: U
Notenhouten bijzettafeltje met 3 laden in Engelse stijl 20e eeuw. 70x35x35cm. Cond.: U
Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G
Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G
Witgelakt tabouret op koperen voetjes in Louis Seize stijl 20e eeuw. Groen velours stoffen bekleding incl. kussen 46x36x49cm. Cond.: U
Mahoniekleurig voetenbankje in Engelse stijl, gestoffeerd met groene velours 20e eeuw 39x55x44cm. Cond.: U
Iepenhouten voetenbankje 20e eeuw, mooi gestoffeerd 19x38x29cm. Cond.: U
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe bridgetafel ca. 1860-1870. Blad is opklapbaar en ingelegd met groen vilt. geheel met gebogen poten 67x43x85cm. Cond.: G
Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R
Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Massief eikenhouten ovale salontafel eind 20e eeuw 52x155x93cm.
Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G
Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G
Eikenhouten klepsecretaire,eind 20e eeuw,B 90 D 41 H 108 cm.