Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Salontafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G

Barokstijl bankstel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G

Grote nappa leren stoel
Resultaat: 135 EUR

Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U

Ovale tafel
Startprijs 40 EUR

Wortelnoten gefineerde ovale salontafel, Engeland 2e helft 20e eeuw. Tafel heeft Queen-Anne poten en een zeer mooi blad. 48x111x73 cm. Cond.G

Voetenbankje barokstijl
Startprijs 45 EUR

voetenbankje in barokstijl 20e eeuw van notengekleurd beukenhout. Voetenbankje heeft leeuwepootjes en divers snijwerk. recentelijk opnieuw gestoffeerd 42x87x48cm.

Mahoniehouten plantentafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G

Duitse kist
Resultaat: 225 EUR

Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G

Ovale tafel, salonmodel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G

Eikenhouten servieskast
Resultaat: 100 EUR

Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G

Hollandse klepsectetaire
Resultaat: 125 EUR

Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U

Arm foltaire
Startprijs 15 EUR

Notenkleurig beukenhouten armstoeltje in Lodewijk XVI stijl met rose velours bekleding. 70-er jaren 80x62x50cm. Cond.: G

Mahonie vitrine
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.

Mahonie speeltafel met marmer
Resultaat: 300 EUR

Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...

Eiken dressoir
Resultaat: 80 EUR

Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 30 EUR

Eikenfineer Hollands buikkastje op klauwpoten, lichte schade 65x73x40cm. Cond.: G

Tafel, salonmodel
Startprijs 50 EUR

Antieke Biedermeier salontafel, noetenhout 19e eeuw Holland 55xø100cm. Cond.: G

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Porseleinkast, klein model
Startprijs 800 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten porseleinkast met dubbelgebogen kap en oplopende deur. 2 Deuren met aangeborste panelen. Boven drie-zijdig glas met roedeverdeling. 3 Ruitjes met barst Cond.: G

Voetenbankje
Geen vanafprijs

Eikenhouten Engels voetenbankje 1e helft 20e eeuw 53x46x35cm. Cond.: G

Eiken wijntafeltje
Resultaat: 80 EUR

Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U

Biedermeier foltaire
Resultaat: 170 EUR

Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U

Half rond tafeltje op klauwpoten
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten Engels chippendale halve maan tafel ca. 1920 met geschulpt blad. geheel staand op klauwpoten 71x82x43cm. Cond.: G

Theewagen, ovaal
Resultaat: 20 EUR

Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G

Notenhouten salontafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel in Louis Quize stijl, mooi uitgewerkt 20e eeuw 51x155x78cm. Cond.: U

Eiken tweedeurskast
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Duitse tweedeurskast ca. 1900 met gebogen kap. Onder met 2 lades. Alles met jugendstil beslag 230x144x61cm. Cond.: R-G

Verguld plantentafeltje met marmer
Resultaat: 72 EUR

Goudkleurig 4-kantig plantentafeltje met marmeren blad. geheel staand op leeuwepootjes 1e helft 20e eeuw. Geheel goudkleurig beschilderd 76x25x25cm. Cond.: G

Haltafeltje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten wandtafeltje 20e eeuw. 80x75x25cm. Cond.: U

Dressoir 18e eeuw
Startprijs 500 EUR

Vroeg 18e eeuws massief eikenhouten dressoir met smeedijzeren beslag. Twee grote deuren en 1 kleine deur. Bijzonder stuk 103x152x58cm. Cond.: G

Salonbank
Geen vanafprijs

Beukenhouten salonbank met snijwerk, in Biederemeier stijl. Bekleed met velours 20e eeuw in zeer goede staat 111x184x75cm. Cond.: U

2 Damesfauteuils
Geen vanafprijs

Twee notenhouten damesfauteuils in Louis Quize stijl met velours bekleed. 20e Eeuw in zeer goede staat 85x60x50cm. Cond.: U

Armleunstoel, petit point
Geen vanafprijs

Armleunstoel van beukenhout (notenkleurig) midden 20e eeuw. geheel bekleed met petit-point stof. Stoel heeft divers snijwerk en een kroontje 90x63x53cm. Cond.: G

Boekenkast
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.

Rond ingelegd tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Frans mahoniehouten ingelegd bijzettafeltje op 3-spant ca. 1880. Bovenblad is ingelegd met bloemen en omrand met messing hekje en brons. 75xø40cm. Cond.: G

Notenhouten salontafel
Startprijs 15 EUR

Notenhouten salontafel met uitgewerkte voet 20e eeuw 50xø92cm. Cond.: G

Verguld barokbankje
Resultaat: 60 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed herkomst Iran 217x120cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper midden 20e eeuw Saghe 86x230cm.

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

Kleed 118x180cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw 95x120cm. Cond.: G

Eikenhouten kabinet
Startprijs 800 EUR

Hollands massief eiken kabinet ca. 1800 met dubbelgebogen kap (met kroontje) en oplopende deuren. Binnenwerk met schappen en 5 lades. Geheel met origineel bronzen beslag met guirlandes 240x156x56cm. C...

Empire secretaire
Resultaat: 700 EUR

Empire secretaire mahoniehout gefineerd Hollands ca. 1830. Koperen capitellen, binnenwerk met 7 laden en zwart marmer blad. Secretaire is restauratie behoeftig 153x42x96cm. Cond.: R

Bijbelstandaard
Resultaat: 140 EUR

Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Startprijs 25 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Eiken hoekkast
Startprijs 200 EUR

Massief eikenhouten hoekkast, Duits model 20e eeuw met glasopstand. gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld 201x86x46cm. Cond.: G

Theetafel met lade
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...

6 Stoelen
Resultaat: 200 EUR

6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U

Tafel, 3-spant
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse eetkamertafel. Gerestaureerd 71xø106cm. Cond.: G

Klapstoeltje
Startprijs 15 EUR

Houten klapstoeltje met petit point stof midden 20e eeuw. 100x50x50cm. Cond.: G

Toilettafel
Resultaat: 50 EUR

Ovaalvormig eiken tafeltje ca. 1910 met zwart gelakt los dienblad (belijmd met parelmoer), voorstellend boom met takken en vogels. Beschadigd. 78x70x53cm. Cond.: G

4 Stoelen, Verner Panton chairs
Startprijs 1.400 EUR

4 Stoelen uit de eerste serie van Verner Panton chairs. Van de Amerikaanse firma Herman Miller Collections. 1967-1968. In 1969 gekocht bij Metz en Co. in Amsterdam. Stoelen zijn gemaakt van kunststof....

Biedermeier stoel
Resultaat: 25 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier stoel met geborduurde bekleding 19e eeuw 96x42x48cm. Cond.: G

Engels bureau
Resultaat: 250 EUR

Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G

Pianokruk
Startprijs 40 EUR

Antieke draaibare pianokruk met leren zitting (beukenhout) eind 19e eeuw 57xø32cm. Cond.: G

Wandtafel op gebogen poten
Startprijs 90 EUR

Mahoniehouten halve maan tafel eind 20e eeuw in de Engelse stijl nagemaakt. Met snijwerk op de gebogen poten 757x115x47cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Spiegel in goudkleurig bewerkte lijst met facet geslepen spiegel 87x66cm.

Franse eiken kast
Resultaat: 250 EUR

Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren bijzettafeltje met marmeren blad 20e eeuw 29x31cm. Cond.: G

Tapijt, Heriz
Startprijs 375 EUR

Groot Perzisch tapijt Heriz met prachtige kleuren 340x250cm. Cond.: U

Eiken bureau
Resultaat: 120 EUR

Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G

Gestoffeerde armleunstoel
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde eikenhouten armleunstoel met oren ca. 1920. Stoel is recentelijk opnieuw gestoffeerd met cremekleurige bloemenstof 105x70x73cm. Cond.: G

Gestoffeerde hocker
Resultaat: 60 EUR

Gestoffeerde hocker op wieltjes. Hocker is recentelijk gestoffeerd met cremekleurige bloemstof 41x75x52cm. Cond.: G

Grenen archiefkast
Resultaat: 200 EUR

Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G

Engelse tafel
Startprijs 250 EUR

Engelse iepenhouten tiltoptafel ca. 1820-1830 met prachtige mahonieachtige patina. geheel staand op 3-spant 71x86x90cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten barok commode met 4 laden midden 20e eeuw. Orgelgebogen 63x67x32cm. Cond.: G

Kinderstoel, mahonie 1820
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten kinderstoel ca. 1820 Empire tijd. Halfronde voorzijde (Holland) 93x60x48cm. Cond.: G

Kist
Resultaat: 25 EUR

Aziatische kampferhouten kist 20e eeuw. Made in Singapore "One price store", mooi snijwerk rondom 93x49x48cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Startprijs 220 EUR

Biedermeier mahoniehouten meidenkast met panelen met rocailles. licht beschadigd 170x108x43cm. Cond.: G

Teakhouten ladenkast
Resultaat: 200 EUR

Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.

Eiken bureautje
Resultaat: 65 EUR

Eiken Hollands schrijfbureau ca. 1910 met lades en deuren 140x74x71cm. Cond.: R

Hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten Hollandse hangvirtine met geslepen glas ca. 1910 77x38x23cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 75 EUR

Eiken fineer tweedeurs Hollandse linnenkast met schappen en lade. In goede staat ca. 1910 191x112x45cm. Cond.: G

2 Eiken stoelen
Startprijs 20 EUR

Twee eikenhouten Hollandse stoelen met velours bekleding 95x36x50cm. Cond.: G

Hangspiegel
Startprijs 30 EUR

Hollandse eikenhouten hangspiegel met geslepen glas ca. 1910 101x90x12cm. Cond.: G

Bureau
Startprijs 250 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Naaitafel met intarsia
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G

Noten bijzettafeltje
Startprijs 20 EUR

Notenhouten bijzettafeltje op klauwpoten 20e eeuw 54x71x47cm. Cond.: G

Commode met spiegelopzet
Startprijs 250 EUR

Noten halkastje met spiegelopzet. Onder heeft het kastje een klep met daarachter 1 schapje. Panelen met snijwerk, spiegel is facet geslepen met bovenop 2 tollen ca. 1880 230x95x55,5cm. Cond.: G

Eiken secretaire
Startprijs 400 EUR

Massief eikenhouten Noord-Duitse schuine klepsecretaire met glasopstand ca. 1860. Binnenwerk met 7 laden. Bovenstuk met kroon 218x102x50cm.

Hollands minikastje 1880
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands kastje ca. 1870. Palisanderhout gefineer in zeer goede staat 68x36x50cm. Cond.: G

Eiken tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eiken kloostertafeltje. Onderstel 18e eeuws, blad 19e eeuws 55x51x85cm. Cond.: G

Fries stoeltje
Startprijs 20 EUR

Antiek eiken Fries stoeltje met pitriet en bewerkte rug ca. 1900. Mooie patina 91x47x59cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U

Pers
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

Mahonie damesbureau
Resultaat: 335 EUR

Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G

Rolluiken kastje
Resultaat: 70 EUR

Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R

5 Oorstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vijf beukenhouten stoelen ca. 1940 met lederen bekleding en snijwerk en koperen spijkers, waarvan 4 met oren (oorstoelen). 104x80x55cm. Cond.: R

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Engels mahoniehouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 46xø50cm. Cond.: G

Notenhouten eetkamertafel
Geen vanafprijs

Notenhouten eetkamertafel biedermeier stijl 20e eeuw met verlengbaar blad. 68xø117cm. Cond.: U

4 Eetkamerstoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U

Wortelnoten vitrine kabinet
Resultaat: 400 EUR

Wortelnoten vitrine kabinet eind 20e eeuw. Louis Quinze stijl, Holland 226x176x45cm. Cond.: U

Perzisch tapijt
Startprijs 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met blauwe omranding en in het midden een medaillon 238x169cm. Cond.: G

2 Clubfauteuils
Resultaat: 80 EUR

Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U

2 Wijntafeltjes
Startprijs 80 EUR

Twee notenhouten wijntafeltjes met hout inlegwerk op het blad eind 20e eeuw Hollands. 60x54x54cm. Cond.: U

Televisiemeubel
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U

Mahonie kastje met klauwpoten
Startprijs 80 EUR

Antieke mahoniehouten lage kast op klauwpoten. Twee lades en twee deuren met lingewerk. vermoedelijk Engeland 60x46x136cm. Cond.: R