06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

2 Gestoken stoelen 3120
2 Gestoken stoelen

380 EUR

Wortelnoten theestoof 3121
Wortelnoten theestoof

70 EUR

Eikenhouten partnerdesk 3122
Eikenhouten partnerdesk
Startprijs 300 EUR
Louis Seize commode 3123
Louis Seize commode

700 EUR

Hollandse Renaissansce kast 3124
Hollandse Renaissansce kast

700 EUR

Kruisvoet kabinet 3125
Kruisvoet kabinet
Startprijs 800 EUR
17e Eeuwse bolpoottafel 3126
17e Eeuwse bolpoottafel
Startprijs 1.300 EUR
Kaarttafel 3127
Kaarttafel
Startprijs 275 EUR
Mahoniehouten kast 3128
Mahoniehouten kast

300 EUR

Tweedeurs linnenkast 3129
Tweedeurs linnenkast

275 EUR

Eiken tweedeurs kast 1820 3130
Eiken tweedeurs kast 1820

800 EUR

Naaitafeltje 3131
Naaitafeltje

150 EUR

Bijzettafel met tegel 3132
Bijzettafel met tegel

40 EUR

Eiken kabinetkast 3133
Eiken kabinetkast

800 EUR

Eikenhouten kuifkabinet 3134
Eikenhouten kuifkabinet
Startprijs 1.250 EUR
Perzisch kleed 135x84cm. 3135
Perzisch kleed 135x84cm.

25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 3136
Handgeknoopt Perzisch tapijt

70 EUR

Perzisch kleed 202x135cm. 3137
Perzisch kleed 202x135cm.

40 EUR

3 Deurs vitrinekast 3138
3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Perzisch kleed 158x122cm. 3139
Perzisch kleed 158x122cm.
Startprijs 30 EUR
3 Perzische kleden 3140
3 Perzische kleden

35 EUR

Eikenhouten boekenkast 3141
Eikenhouten boekenkast
Startprijs 300 EUR
Eiken theekastje 3142
Eiken theekastje
Startprijs 65 EUR
4 Kleine kleedjes 3143
4 Kleine kleedjes

5 EUR