Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Hoofd-schouderstuk genummerd 30914 met porseleinen onderarmen. Open mond en boven 4 tandjes. Stoffen lijf, mohair pruik en originele kleding. 70cm. Cond.: Gchip bij oog
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G
Porseleinen pop ca.42cm., Frans Dep.blauwe vaste ogen, tandjes boven beschadigd Cond:R
Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G
Kinderspeelgoed ossenkar ca. 1900 op wieltjes met twee Franse celluloid poppen in kledendracht 81x26x26cm. (poppen 30cm.) Cond.: G
Donkergroene kinderwagen/poppenwagen ca. 1910 beschilderd met spelende kinderen. Handvat is waarschijnlijk vervangen. Cond.: R
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
Mooie op afstand bestuurbare jacht van Equipage. Model Mini Maxi 60 Zwarte uitvoering. Bijgeleverd een afstandsbediening (3 kanaals Carson reflex Stick), extra accu (Speedpack 1500) en oplader. Alles ...