Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G
Kinder poppenwagen van hout met riet eind 20e eeuw. Met kap en kussens 91x78x31cm. Cond.: G
Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G
Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G
Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18