Antieke petroleumcomfort ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G
Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G
Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G
Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G
Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G
Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G