Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G
Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G
2 Delen roodkoper o.a; 1 Roodkoperen koffiepergulator 20e eeuw met geelkoperen handvat 25cm. Cond.: G. 1x Roodkoperen schenkkan 20e eeuw 16cm. 16x32x15cm.