Oude zwengeltelefoon ca. 1910 gemerkt JYDSK Telefon Aktieselskab 34x26x12cm. Cond.: G
Chinese lakwerk sieradenkist. handbeschilderd met koperbeslag 20e eeuw 18x40x23cm. Cond.: G
Mahoniehouten Hollandse theestoof 19e eeuw. Willem III periode met stoof en ketel 47xø31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse tafelstukken (compositie) Empirestijl 2e periode 22xø20,5cm. Cond.: G
Antiek parelmoer met been opbergkistje 19e eeuw. Lichte beschadiging 10x13x8,5cm. Cond.: G
Staande lamp met chromen onderstel. Kap van cilinderglas met daarin gedraaid draad 21e eeuw 168xø19,5cm. Cond.: G
Antieke koperen jardiniere 19e eeuw. Empire revival ca. 1880. Vermoedelijk Duits of Frans 16x22x19cm. Cond.: U
Grote 5 armige silverplated kaarsenkandelaar 21e eeuw, geheel gemaakt in de Empire stijl 123x50x50cm. Cond.: G
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en origineel slot. In zeer goede staat 23x12x15cm. Cond.: G
Twee antieke koperen wijwaterhouders met hengels ca. 1900 24xø22cm. Cond.: G
Zeldzaam tinnen scheerbekken ca. 1900. onderkant gestempeld J.D. 3x28,5x22cm. Cond.: G
Tinnen kraantjeskan Hollans 18e-19e eeuw 38x26xø15cm. Cond.: G
Bronzen wierookbrander (Japans of Chinees) 19e-20e eeuw in de vorm van handen 17xø10cm. Cond.: G
Antieke oude Latijse bijbel anno 1617 met originele kaft 35x22x9cm. Cond.: R-S
Antieke 19e eeuwse scheepvaart verrekijker van koper. vermoedelijk Engeland 61xø6cm. Cond.: G
Bronzen bolhanglamp, met glas en diversen behangen. 21e eeuw. In nieuwstaat. Cond±G 60x26cm.