06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Paul Cremer 1425
Paul Cremer
Startprijs 120 EUR
M. Bauer. litho 1426
M. Bauer. litho

30 EUR

Albertus Hendrik v. Eijnsbergen 1427
Albertus Hendrik v. Eijnsbergen
Startprijs 350 EUR
J. van Kregten 1428
J. van Kregten
Startprijs 30 EUR
E.V. Leeuwen, aquarel 1429
E.V. Leeuwen, aquarel

60 EUR

Schilderij, stilleven 1430
Schilderij, stilleven

40 EUR

Schilderij, Bali 84 1431
Schilderij, Bali 84

55 EUR

Ikoon 19e eeuw. 1432
Ikoon 19e eeuw.

250 EUR

Schilderij 1433
Schilderij
Startprijs 20 EUR
P. Louwerse 1434
P. Louwerse
Startprijs 550 EUR
Wintergezicht 1435
Wintergezicht
Startprijs 375 EUR
Gerard Altmann 1436
Gerard Altmann
Startprijs 675 EUR
Bruno Reinhorst 1437
Bruno Reinhorst
Startprijs 25 EUR
Gesigneerd J. Heeken 1438
Gesigneerd J. Heeken
Startprijs 110 EUR
Jan, van Rijswijk 1439
Jan, van Rijswijk
Startprijs 220 EUR
Bijwouds, zandpad bij bos 1440
Bijwouds, zandpad bij bos
Startprijs 125 EUR
Hugo van Schaick 1441
Hugo van Schaick
Startprijs 350 EUR
Jacob van Veen, bloemstilleven 1442
Jacob van Veen, bloemstilleven
Startprijs 120 EUR
A. van de Pol 1443
A. van de Pol
Startprijs 500 EUR
Hermanus Charles Christiaan Bogman 1444
Hermanus Charles Christiaan Bogman
Startprijs 1.250 EUR
J.J.H. van Leeuwen 1445
J.J.H. van Leeuwen

325 EUR

Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp 1446
Hendrikus Cornelis Kranenburg, vissersdorp
Startprijs 425 EUR
A. van de Pol 1447
A. van de Pol
Startprijs 500 EUR
Landschap 30-er jaren 1448
Landschap 30-er jaren

110 EUR