Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Etiënne 1473
Etiënne
Startprijs 150 EUR
Etiënne 1474
Etiënne
Startprijs 150 EUR
Etiënne 1475
Etiënne
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Riviergezichten 1476
2 Riviergezichten

Resultaat:

60 EUR

Henk Roosink 1477
Henk Roosink
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Hollandse winter 1478
Hollandse winter

Resultaat:

30 EUR

Duiten Bogaard 1479
Duiten Bogaard
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hille, Duitsland 1480
Hille, Duitsland

Resultaat:

90 EUR

Corneille, "L'arc en ciel" 1481
Corneille, "L'arc en ciel"
Startprijs 60 EUR
Corneille, "Loiseau blue" 1482
Corneille, "Loiseau blue"
Startprijs 60 EUR
F. Trümper 1483
F. Trümper
Startprijs 300 EUR
Schilderij, bospaadje 1484
Schilderij, bospaadje
Startprijs 60 EUR
F. Trümper, boomklever 1485
F. Trümper, boomklever
Startprijs 300 EUR
Roosink 1486
Roosink
Startprijs 600 EUR
J. Klinkert, stilleven 1487
J. Klinkert, stilleven
Startprijs 50 EUR
E. Rabbers, koeien in stal 1488
E. Rabbers, koeien in stal
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jan te Wierik 1489
Jan te Wierik

Resultaat:

5.850 EUR

A. Verhoesen 1490
A. Verhoesen
Startprijs 2.750 EUR
L. Prick van Wely 1491
L. Prick van Wely
Startprijs 70 EUR
18e-19e eeuw, edelman 1492
18e-19e eeuw, edelman
Startprijs 635 EUR
J. de Coninck, bloemen 1493
J. de Coninck, bloemen
Startprijs 140 EUR
Schilderij, Gerard Nijland 9999
Schilderij, Gerard Nijland
Geen vanafprijs