Antiek Hollands zilveren loddereindoosje (Friesland) 1836. 835/000 20gr. 3,8x3,4x2,6cm. Cond.: U
2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.
Mooi zwaar antieke zilveren koffiekan. Mooi bewerkt en gegraveerd (Maker H.S.). Rustend op 4 sierlijke pootjes 835/000 724gr. 25x22cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Mooi antiek bewerkt schaaltje, maker S.H. 835/000 150gr. 6xø20,5cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U
Antiek Hollands kristallen theebus met mooi gegraveerde zilveren dop met bloem op de top. Eind 20e eeuw 835/000 . 12x10x8cm. Cond.: G
Ovaal zilveren presenteerschaaltje met monogram 835/000 210gr. 33x15cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U
6 Delen zilver en verzilverd; 1x Zilveren loddereindoosje 1882 Hollands, beschadigd (835/000). 1x Zilveren damesbeursje Hollands (835/000). 3x Zilveren en verzilverde servetringen (800/000), 1x Alpaca...
Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U
Mooie Art-Deco zilveren dienblad , handvaten met bloemmotieven 835/000 906gr. 41,5x27cm. Cond.: U
6 Deense zilveren koffielepeltjes 9,5cm. met emaille in originele doos 925/000 47gr. Cond.: U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U
Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U
Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U
2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.
Kristallen tassa op mooie barok zilveren bewerkte voet 925/000 20,5x14,5cm. Cond.: U
Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.
Mooi uitgezaagde zilveren broodmand 925/000 302gr. 32x21,5x5,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang gegraveerd met een schitterend gedraaide sluitdop. Maker: van Benten 1839 835/000 168gr. 29,5x6,5x5cm. Cond.: U
Leuk uitgezaagd Engels zilveren bonbonschaaltje (Sheffield), maker W&H. 85gr. ø13cm. Cond.: U
Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.
Schitterend 3-delig Hollands zilveren theeservies 1921. Maker: begeer C.L.J. utrecht 925/000 570gr. Kannetje: 13cm. Cond.: U
6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000
Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U
Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U
Set strakke zilveren peper&zoutstellen 835/000 45gr. 4cm. Cond.: U
Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U
Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U
Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Leuke set kleine zilveren zoutvaatjes met originele blauwe binnenbakjes 835/000 38gr.(samen) Cond.: U
3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...
Leuke zilveren Engelse beker met parelrandje, Sheffield 835/000 110gr. H.: 14,5cm. Cond.: U
Twee antiek Hollands zilveren suikerschepje en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000 40gr. Cond.: G
Mooie antiek Hollands zilveren taartschep, mooi gegraveerd 835/000 19cm. Cond.: U en een zilveren lepel met stempel 750, 17,5cm. Gewicht samen 71gr.
Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G
Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U
Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
Grote Hollandse zilveren vaas, maker Van Kempen Voorschoten (voet verzwaard). 925/000 222gr. Cond.: U
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)
Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U
Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U
59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R