Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands zilveren loddereindoosje (Friesland) 1836. 835/000 20gr. 3,8x3,4x2,6cm. Cond.: U

2 Zilveren zoutvaatjes
Startprijs 100 EUR

2 Zoutschaaltjes, meesterteken Gorham, sterling zilver 925/000, USA,ca.1874,H.4.5cm.,Ø5 cm.,180 gr.

Zilveren koffiekan
Startprijs 700 EUR

Mooi zwaar antieke zilveren koffiekan. Mooi bewerkt en gegraveerd (Maker H.S.). Rustend op 4 sierlijke pootjes 835/000 724gr. 25x22cm. Cond.: U

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 210 EUR

Mooi antiek bewerkt schaaltje, maker S.H. 835/000 150gr. 6xø20,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren parapluverkoper 925/000 19gr. H.5.5 cm.Cond.: U

Hollands kristallen theebus
Startprijs 275 EUR

Antiek Hollands kristallen theebus met mooi gegraveerde zilveren dop met bloem op de top. Eind 20e eeuw 835/000 . 12x10x8cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje
Startprijs 160 EUR

Ovaal zilveren presenteerschaaltje met monogram 835/000 210gr. 33x15cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een visser in een boot 925/000 37gr. Cond.: U

6 Delen zilver en verzilverd
Resultaat: 60 EUR

6 Delen zilver en verzilverd; 1x Zilveren loddereindoosje 1882 Hollands, beschadigd (835/000). 1x Zilveren damesbeursje Hollands (835/000). 3x Zilveren en verzilverde servetringen (800/000), 1x Alpaca...

Zilveren theelicht
Resultaat: 800 EUR

Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Startprijs 800 EUR

Mooie Art-Deco zilveren dienblad , handvaten met bloemmotieven 835/000 906gr. 41,5x27cm. Cond.: U

6 Zilveren koffielepeltjes
Startprijs 75 EUR

6 Deense zilveren koffielepeltjes 9,5cm. met emaille in originele doos 925/000 47gr. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 140 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilveren thorapointer
Resultaat: 450 EUR

Grote zilveren thora van hout bewerkt met zilver 61cm. Cond.: U

Zilveren wijnflesonderzetter
Startprijs 140 EUR

Mooi bewerkte en uitgezaagde zilveren wijnfleshouder rustend op 3 leeuwenpootjes met blauw glazen binnenbak 925/000 74gr. 4xø12cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren jongetje die vliegerd 925/000 18gr. Cond.: U

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 70 EUR

2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.

Tassa op voetstuk
Startprijs 160 EUR

Kristallen tassa op mooie barok zilveren bewerkte voet 925/000 20,5x14,5cm. Cond.: U

Snuifdoosje
Startprijs 45 EUR

Antiek plate snuifdoosje met een damesfiguur in het deksel. Leuk verzamelobject.

Zilveren broodmand
Startprijs 700 EUR

Mooi uitgezaagde zilveren broodmand 925/000 302gr. 32x21,5x5,5cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Startprijs 450 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang gegraveerd met een schitterend gedraaide sluitdop. Maker: van Benten 1839 835/000 168gr. 29,5x6,5x5cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Leuk uitgezaagd Engels zilveren bonbonschaaltje (Sheffield), maker W&H. 85gr. ø13cm. Cond.: U

Filligrain salonset
Startprijs 175 EUR

Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.

Thorapointer
Startprijs 175 EUR

Mooi bewerkte thora 17,5cm. 62gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur
Resultaat: 50 EUR

Miniatuur zilveren tennisser 925/000 22gr. H.4.5cm.Cond.: U

3-Delig zilveren servies
Startprijs 600 EUR

Schitterend 3-delig Hollands zilveren theeservies 1921. Maker: begeer C.L.J. utrecht 925/000 570gr. Kannetje: 13cm. Cond.: U

6 Zilver overlay onderzetters
Startprijs 140 EUR

6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 200 EUR

Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje. Zeer mooi apart stuk voor de echte verzamelaar 1864. In uitstekende staat 835/000 32gr. 2,5x5,6x5,2cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Startprijs 125 EUR

Zeer mooi antiek bewerkte Scandinavisch zilveren snuifdoos 8,5x5x2cm. gehalte 815/000

Zilveren dienschaal
Resultaat: 475 EUR

Zwaar zilveren mooi bewerkte en uitgezaagde dienschaal rustend op 4 sjieke pootjes. Mooi bewerkte handgrepen. 925/000 640gr. 38x20,5x7cm. Cond.: U

Zilveren maliën portemonnee
Resultaat: 45 EUR

Mooi zilveren maliëntasje 800/000 150gr. 12cm. Cond.: U

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U

Vaas met zilv. voet
Startprijs 30 EUR

Geslepen kristallen bloemvaasje met gelobte kraag en sterling zilveren voet. 50-er jaren 26xø5,5cm. Cond.: U

Zilveren peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Set strakke zilveren peper&zoutstellen 835/000 45gr. 4cm. Cond.: U

Peper & Zout strooier
Resultaat: 70 EUR

Leuke set zilveren peper&zoutstel 800/000 83gr. Cond.: U

Zilveren kaarsenstandaard
Resultaat: 36 EUR

Mooi strak Hollands zilveren kaarsenstandaardje 835/000 Cond.: U

Inktpotje + parfumflesje
Resultaat: 55 EUR

Engelse inktpot 925/000 en Duits parfumflesje 800/000 met mooi bewerkte zilveren doppen Cond.: U

Zilveren taartschep
Startprijs 65 EUR

Mooi Hollands zilveren taartschep met een mooi opengezaagd handvat 835/000 52gr. L.: 22,5cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 35 EUR

Mooi Engels zilveren pillendoosje 925/000 20gr. Cond.: U

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

2 Jasmonturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren mooi bewerkte jasmonturen 20e eeuw 800/000 16gr.

7 Menuhouders
Resultaat: 30 EUR

7 Menuhouders gestempeld sterling 950 34 gr.

Kristallen glaasje, zilv. voet
Startprijs 20 EUR

Kristallen glaasje met zilveren voetje 20e eeuw 7,5xø4,5cm. Cond.: G

Dienblad met kofiiestel
Resultaat: 25 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Verzilverde beugeltas
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G

2 Kandelaartjes zilver
Resultaat: 70 EUR

2 Zilveren kaarsenstandaards 925/000 6cm. Cond.: G

Zilveren sigarettendoos
Startprijs 100 EUR

Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 90 EUR

Leuke set kleine zilveren zoutvaatjes met originele blauwe binnenbakjes 835/000 38gr.(samen) Cond.: U

3 Verzilverde schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...

Zilveren beker met parelvormige rand
Startprijs 70 EUR

Leuke zilveren Engelse beker met parelrandje, Sheffield 835/000 110gr. H.: 14,5cm. Cond.: U

2 Lepels + schaaltje
Startprijs 40 EUR

Twee antiek Hollands zilveren suikerschepje en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000 40gr. Cond.: G

Zilveren lepel en taartschep
Startprijs 70 EUR

Mooie antiek Hollands zilveren taartschep, mooi gegraveerd 835/000 19cm. Cond.: U en een zilveren lepel met stempel 750, 17,5cm. Gewicht samen 71gr.

Odeurflesje met zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G

Kristallen bonbonierre
Resultaat: 60 EUR

Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G

Art-deco inktpot zilver
Resultaat: 70 EUR

Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U

2 Miniatuur portemonnees
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren maliëntasjes 800/000 60gr. Cond.: U

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

2 Lepels en schep
Resultaat: 80 EUR

1x Zilveren kroketschep en 2 zilveren suikerschepjes, Hollands 835/000 54gr. Cond.: U

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 180 EUR

Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Startprijs 10 EUR

Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G

Odeurflacon
Resultaat: 55 EUR

Odeurflacon met zilveren dop. Kristal (geslepen) 8xø2cm. Cond.: G

Zilveren vaasje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vaasje (voet verzwaard), Kempen 835/000 86gr. Cond.: U

Zilveren vaas
Resultaat: 95 EUR

Grote Hollandse zilveren vaas, maker Van Kempen Voorschoten (voet verzwaard). 925/000 222gr. Cond.: U

Zilver, 6 paleizen
Resultaat: 370 EUR

Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U

6 Zilveren miniatuurdieren
Resultaat: 80 EUR

6 Zilveren miniatuurdieren

Inktpot met monogram
Resultaat: 55 EUR

Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met beenheft
Resultaat: 90 EUR

Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U

Zilveren rammelaar met parelmoer
Resultaat: 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)

Vrijmetselaar doosje + ring
Resultaat: 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U

Zilveren kroonluchter
Startprijs 175 EUR

Miniatuur zilveren kroonluchter 835/000 40gr. Cond.: U

6-Delig zilveren servies
Startprijs 300 EUR

Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U

Zilveren kaptafel
Startprijs 200 EUR

Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U

Gero zilveren bestekkoffer
Startprijs 40 EUR

59-Delige bestekkoffer met divers bestek 20e eeuw. Cond.: G-R