Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten kop, Ibibo 4087
Houten kop, Ibibo
Startprijs 45 EUR
Bronzen fazanten 4088
Bronzen fazanten
Startprijs 155 EUR
J. Lormier, twee windhonden 4089
J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR
12 Afrikaanse beelden 4090
12 Afrikaanse beelden
Startprijs 70 EUR
3 Beelden 4091
3 Beelden
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Beeld, Bamileke 4092
Beeld, Bamileke

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten beeldje 4093
Houten beeldje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw 4094
Bronzen vrouw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Bronzen leeuw 4095
Bronzen leeuw

Resultaat:

125 EUR

Falasha beeld 4096
Falasha beeld
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Aardewerken buste 4097
Aardewerken buste

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Beeld, Afrikaanse vrouw 4098
Beeld, Afrikaanse vrouw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gipsen heilig hart beeld 4099
Gipsen heilig hart beeld

Resultaat:

10 EUR