Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, jager
Startprijs 350 EUR

Bronzen beeld voorstellend jager met pet op en jachthond aan de lijn 21e eeuw. Beeld is zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 45,5x37x23cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Resultaat: 90 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een naakte vrouw in danshouding 21e eeuw. Zwart marmeren sokkel 45x18x12cm. Cond.: G

Houten leeuw
Startprijs 40 EUR

Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.Zeer kleine beschadigingen.

Marmeren sculptuur
Startprijs 60 EUR

Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U

Bronzen haan
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld eind 20e eeuw. Voorstellend een kakelende haan. Haan heeft Aziatische munten aan elkaar gereigd met een touw over de rug lopend. 36,5x26x11cm. Cond.: G

Beeld, Smid
Startprijs 35 EUR

La Guerre, compositie beeld van een man (smid) met een deel van een zwaard ca. 1900 Frankrijk 61x17x16cm. Cond.: G

Bronzen stier
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een stier in gevechtshouding 21e eeuw 22x32x16cm. Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Resultaat: 55 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U

Beeld, tempelwachter
Resultaat: 35 EUR

Vergulde houten tempelwachter vroeg 19e eeuws, mooie patina (handen missen). 31x10x13cm. Cond.: G

Bronzen naakte dame
Resultaat: 60 EUR

Bronzen erotisch beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame voorover gebukt. Geheel staand op een zwart marmeren sokkel 19x12x10cm. Cond.: G

Natuurstenen figuur, modern
Startprijs 60 EUR

Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U

Bronzen paard in galop
Startprijs 240 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellende een paard in galop naar voorbeeld van Coreira, geheel staand op zwart marmeren sokkel. 35x44x19 cm.

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 160 EUR

2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G

Beeld, valkenier
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een valkenier 47x14x13cm. Cond.: G

Beeld, visser
Resultaat: 30 EUR

Antiek 19e eeuws figuur gemaakt van compositie, voorstellend een jager met harpoen (visser) 50x14x13cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U

Bronzen engel met dame
Startprijs 160 EUR

Bronzen sculptuur 21e eeuw naar voorbeeld van een 19e eeuws model. gesigneerd Massimo. Voorstellend een engel en een vrouw naast elkaar staand. Met zwart marmeren sokkel 40x23x16cm. Cond.: G

Bronzen hoofd
Resultaat: 100 EUR

Bronzen Aziatisch hoofd met vier gezichten 19e of 20e eeuw (China of Japan) 21x19x18cm. Cond.: G

Bronzen staande naakte dame
Startprijs 80 EUR

Bronzen erotische beeld 21e eeuw. Voorstellend een naakte jongedame staand op rotsen. Geheel op ronde zwarte marmeren sokkel. 26,5xø13cm. Cond.: G

Stel bronzen paarden
Startprijs 1.800 EUR

Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.

Bronzen Mariabeeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen Mariabeeld 19e eeuw 38x7x10cm. Cond.: G

Bronzen ridder
Startprijs 150 EUR

Bronzen beeld voorstellend een ridder met pijl en boog in de houding, tevens bewapend met zwaard en mes 21e eeuw. Geheel staand op groen marmeren sokkel. 58,5x33x14cm. Cond.: G

Beeld, Bulu
Resultaat: 50 EUR

Prachtig apen beeld van de Bulu stam uit Cameroon. Het beeld is 40-50 jaar oud en 30 cm hoog.

Beeld, Bakongo
Startprijs 65 EUR

Zeldzaam vruchtbaarheidsbeeld van de Bakongo uit Congo. Het is 40-50 jaar oud.

Bronzen sculptuur, abstract
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Bronzen dame met guirlandes
Startprijs 160 EUR

Bronzen beeld voorstellend jongedame met slinger in de hand. 21e eeuws. geheel staand op zwart marmeren voet. Gietstempel Parijs 52xø14,5cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen Aziatische beeldjes 20e eeuw. 1x Olifant met figuur met een pot op het hoofd 18x5x10cm. 1x Fantasiebeeldje/vaasje 15,5xø12,5cm.

Fang beeld
Startprijs 65 EUR

Oud Fang beeld met dubbel hoofd. Het beeld is ouder dan 50 jaar.

Bronzen dame
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Chinese figuur
Resultaat: 50 EUR

Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U

Beeld, Ce Have
Startprijs 60 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd CE HAVE 20e eeuw. Voorstellend man met een soort wichelroede 18x9x7cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend moeder met kind op schoot bij een gans. 21e eeuws 25x16x13cm. Cond.: G

Bronzen sculptuur op houten sokkel
Startprijs 100 EUR

Kawol Gasiricia (Poolse kunstenares), bronzen sculptuur van een vrouwengezicht op houten sokkel. 20e eeuw, mooie patina. 30x19x10cm.

Beeld, reiger
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kandelaar ongesigneerd 50-er jaren 12x25x21cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met bloemenmand in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw 29xø13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld van een edele dame met waaier in de hand. Gesigneerd R. Vallon 21e eeuw. 25x16x13cm. Cond.: G

Buste Romeinse officier
Resultaat: 35 EUR

Buste van een Romeinse officier. Gipsen reproductie op marmeren sokkel. Minimale beschadigingen 21x15x10cm. Cond.: G

Indonesisch houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Indonesisch tropisch houten beeld van een zittende vrouw 20e eeuw 32x23x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 55 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een bakkertje met 2 broodmanden onder de arm. 21e eeuws 22x11x11cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 30 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend negerinnen 26x12x9cm. Cond.: U

Bronzen hangbuikzwijn
Resultaat: 80 EUR

Bronzen beeld van een lachend hangbuikzwijntje 21e eeuw. Op zwart marmeren sokkel 16x25,5x16cm. Cond.: G

Eikenhouten beeld
Startprijs 40 EUR

Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U

Pende masker
Startprijs 45 EUR

Oud en origineel Pende masker. Masker is meer dan 45 jaar oud

Bronzen beeld
Startprijs 55 EUR

Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Indonesisch beeld
Resultaat: 25 EUR

Bronzen beeld van een Indonesische dame met stok in de handen eind 20e eeuw 52x14x13,5cm. Cond.: G

Beeld, Bamum
Startprijs 65 EUR

Mooi Bamum beeld van een jager uit Cameroon. Dit beeld is 35 jaar oud is 54 cm hoog en meer dan 2,5 kilo zwaar.

Houten kop, Ibibo
Startprijs 45 EUR

Grote houten buste van de Ibibio stam uit Nigeria. Deze houten kop is ongeveer 40 jaar oud, 40 cm hoog en 2 kilo zwaar

Bronzen fazanten
Startprijs 155 EUR

Bronzen beeld voorstellend een koppeltje patrijzen 21e eeuw. zwart marmeren sokkel 28,5x37x18cm. Cond.: G

J. Lormier, twee windhonden
Startprijs 500 EUR

J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U

12 Afrikaanse beelden
Startprijs 70 EUR

12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G

3 Beelden
Startprijs 20 EUR

Drie beelden 20e eeuw. 2x hout en 1x natuursteen 37x10x12cm., 16x4x6cm. en 11x6x5,5cm. Cond.: G

Beeld, Bamileke
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam Bamileke beeld uit Cameroon. Dit beeld is 40/50 jaar oud en 65 cm hoog.

Houten beeldje
Resultaat: 60 EUR

Religieus houten beeldje 18e-19e eeuw, gesneden hout. Met beschildering Cond.: G

Bronzen vrouw
Resultaat: 95 EUR

Bronzen Jugendstil stijl wandplaquette, Frans 20e eeuw met voorstelling van een buste van een jonge vrouw. Geheel op marmeren achterplaat 41x31cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 125 EUR

Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G

Falasha beeld
Startprijs 75 EUR

Zeldzaam Falasha terracotta beeld uit Ethiopië

Aardewerken buste
Resultaat: 30 EUR

Aardewerk buste 20e eeuw, gesigneerd Tojanta Yaao, Griekse god. reproductie op marmeren sokkel, neus beschadigd 23x19x10cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 20 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G

Gipsen heilig hart beeld
Resultaat: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R