Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Indonesische waaier 2201
Antieke Indonesische waaier
Startprijs 80 EUR
Drie meetinstrumenten 2205
Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR
5x Miniatuur schilderijen 2209
5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 80 EUR
Zes houtsnijwerk panelen 2212
Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse of Chinese voorraadpotten Ø 22 - 23 cm. 2239
Twee Japanse of Chinese voorraadpotten Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 80 EUR
Vijf antieke kandelaren 2258
Vijf antieke kandelaren
Startprijs 80 EUR
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm. 2269
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 80 EUR
19e Eeuwse kraantjeskan 2043
19e Eeuwse kraantjeskan
Startprijs 90 EUR
Diorama, American Folk Art 2049
Diorama, American Folk Art
Startprijs 100 EUR
Twee antieke apparaten 2052
Twee antieke apparaten
Startprijs 100 EUR
Zeldzaam marskramers draagrek, 1830 2058
Zeldzaam marskramers draagrek, 1830
Startprijs 100 EUR
Tafellamp, H 37 cm. 2118
Tafellamp, H 37 cm.
Startprijs 100 EUR
Vier bijbels 2140
Vier bijbels
Startprijs 100 EUR
Engelse barometer, 96 cm. 2152
Engelse barometer, 96 cm.
Startprijs 100 EUR
Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot 2200
Gigantische schedel met schorpioen als spaarpot
Startprijs 100 EUR
Antiek lepelrek met tinnen lepels, 1900 2229
Antiek lepelrek met tinnen lepels, 1900
Startprijs 100 EUR
Drie antieke bijbels met zilverwerk 2267
Drie antieke bijbels met zilverwerk
Startprijs 100 EUR
Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800 2272
Twee antieke tinnen wijnkannen, 1800
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse theekist 2064
18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR
Twee staande lampen 2114
Twee staande lampen
Startprijs 120 EUR
Lot diverse voorraadblikken 2150
Lot diverse voorraadblikken
Startprijs 120 EUR
Groot palissander Heilig kruis 2199
Groot palissander Heilig kruis
Startprijs 120 EUR
Natuurstenen bolvaas, H 27 cm. 2206
Natuurstenen bolvaas, H 27 cm.
Startprijs 120 EUR
Antieke hanglamp, 1910 2280
Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 120 EUR