Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Delftse borden Ø 22,7 cm. 6184
Twee Delftse borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee Franse beelden, H 27 - 30 cm. 6089
Twee Franse beelden, H 27 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR
Twee delen Wedgwood 6136
Twee delen Wedgwood
Startprijs 70 EUR
Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm. 6168
Drie antieke Villeroy & Boch borden, Ø 27 - 32 cm.
Startprijs 70 EUR
Antieke plaquette, 1900 6193
Antieke plaquette, 1900
Startprijs 70 EUR
4x Italiaanse Napels figuren 6206
4x Italiaanse Napels figuren
Startprijs 70 EUR
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm. 6041
18e Eeuws Delfts bord Ø 31 cm.
Startprijs 80 EUR
3-Delig Delfts kaststel, 1920 6050
3-Delig Delfts kaststel, 1920
Startprijs 80 EUR
Lot Hollands aardewerk (7x) 6061
Lot Hollands aardewerk (7x)
Startprijs 80 EUR
Antieke Italiaanse schaal Ø 30 cm. 6147
Antieke Italiaanse schaal Ø 30 cm.
Startprijs 80 EUR
Zeven antieke Delftse borden Ø 22 - 34 cm. 6152
Zeven antieke Delftse borden Ø 22 - 34 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee delen porselein 6117
Twee delen porselein
Startprijs 85 EUR
Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm. 6021
Antieke Duitse tabakspot, H 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Terracotta zuil 6022
Terracotta zuil
Startprijs 100 EUR
Lot tegels (38 x) 6070
Lot tegels (38 x)
Startprijs 100 EUR
Twee Fayence oorvazen, H 33 cm. 6124
Twee Fayence oorvazen, H 33 cm.
Startprijs 100 EUR
Antieke Perzische tulpenvaas, H 20 cm. 6129
Antieke Perzische tulpenvaas, H 20 cm.
Startprijs 100 EUR
(Mogelijk ontwerp) Marcello Fantoni wandschotel 6149
(Mogelijk ontwerp) Marcello Fantoni wandschotel
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm. 6170
18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee grote borden Ø 36 cm. 6181
Twee grote borden Ø 36 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee 18e  eeuwse olie- en azijn schenkkannen, H 14 cm. 6120
Twee 18e eeuwse olie- en azijn schenkkannen, H 14 cm.
Startprijs 120 EUR
Twee oude porseleinen paarden 6121
Twee oude porseleinen paarden
Startprijs 120 EUR
Antiek Frans inktstel 6148
Antiek Frans inktstel
Startprijs 120 EUR
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm. 6200
Drie 18e eeuwse Delftse borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 120 EUR