Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gestoken walnoot, 1900 7624
Chinese gestoken walnoot, 1900
Startprijs 70 EUR
12x Chinees steengoed 7626
12x Chinees steengoed
Startprijs 70 EUR
Chinese zalfhouder 7649
Chinese zalfhouder
Startprijs 70 EUR
Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde 7650
Oud/antiek Chinees borduurwerk op zijde
Startprijs 70 EUR
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm. 7756
Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm. 7267
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 14 - Ø 15 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee delen antiek Japans Imari porselein 7438
Twee delen antiek Japans Imari porselein
Startprijs 80 EUR
Vijf Japanse Imari kastkommen Ø 15,5 cm. 7470
Vijf Japanse Imari kastkommen Ø 15,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm. 7515
Chinees Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7607
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Drie delen Chinees porselein 7608
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Twee delen oud/antiek Chinees porselein 7625
Twee delen oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
2x Chinese kop + schotel 7628
2x Chinese kop + schotel
Startprijs 80 EUR
2x 18e eeuws Chinees Imari 7731
2x 18e eeuws Chinees Imari
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm. 7299
Antieke Chinese wierookbrander Ø 13 cm.
Startprijs 90 EUR
Familie Rose boeddha + bord 7593
Familie Rose boeddha + bord
Startprijs 90 EUR
Drie delen Chinees porselein 7712
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm. 7725
Chinese koperen schaal Ø 39,5 cm.
Startprijs 90 EUR
6x Chinees porselein 7728
6x Chinees porselein
Startprijs 90 EUR
Chinese bronzen trekpot 7086
Chinese bronzen trekpot
Startprijs 100 EUR
Vier delen China/Japan 7102
Vier delen China/Japan
Startprijs 100 EUR
Chinees druivenbord Ø 26 cm. 7141
Chinees druivenbord Ø 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee delen Imari porselein 7152
Twee delen Imari porselein
Startprijs 100 EUR
Chinese meiping vaas, H 11 cm. 7169
Chinese meiping vaas, H 11 cm.
Startprijs 100 EUR