Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tibetaanse gebedsrol houder
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Tibetaanse koperen met messing gebedsrolhouder met karaktertekens + symbolen. Afmeting: L 33,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees granieten beeld
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees granieten beeld. Keizer op stoel. Afmeting: 23 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka
Startprijs 100 EUR

Oude Tibetaanse tangka. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 x B 46 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bloempot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vazen met floraal + reliëf geisha decor. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Republiek. 20e Eeuw. Bestaande uit; Familie Rose vaas met figuren in tuin/tekst decor + bodemmerk, minimale chip. En een vaas met berglandschap/tekst decor + bodemmerk. A...

Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse wierookbrander van brons met cloisonné. Floraal/foo-hond decor. Met bodemmerk. Hengsels missen. Afmeting: H 26,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen cloisonné vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere; Kanton, Imari, Republiek et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese bronzen censer Ø 11,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke gesigneerde Chinese bronzen censer met oren. Bodemrand gescheurd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 16 x 11,5 cm. In redelijke staat.

Tibetaanse bronzen boeddha figuur
Startprijs 100 EUR

Tibetaans bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon eend
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon mandarijn eend met groen-blauw glazuur. Afmeting: 8,5 x 12 x 6 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startprijs 120 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Circa 1880. Chinese vrouw met houder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese knobbelfles met stop
Startprijs 120 EUR

Oude/antieke Chinese terracotta knobbelfles met stop + draak. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Japanse borden
Startprijs 120 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen borden/schalen. Landschap/paradijsvogel decor. Bovenmerken. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tempelhond, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese houtgesneden roodlak + gouden tempelhond. Verso sporen oud wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 13 x 24 x 11cm. In goede staat.

18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen queng lung kwispedoor met tuin decor. Haarscheur. Afmeting: H 10 x Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

Vijf Japanse cloisonné borden Ø 22- 24 cm.
Startprijs 120 EUR

Vijf oude/antieke Japanse cloisonné borden. Divers. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Meiji, feniks decor. 2x Vogel decor, circa 1930. 1x Emaille, China/Japan, circa 1900. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In g...

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinees bord Ø 21,7 cm.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met vlinder/tuin decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijke staat.

Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 150 EUR

Oosters bronzen boeddhistisch Ganesha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Boeddhistisch figuur Shiva
Startprijs 150 EUR

Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen bel
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen bel met tekst en houtgestoken houder. 19e Eeuw. Bevestiging losgebroken bij houder. Afmeting: 33 x 31 x 12 cm. Verder in goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Beschadigd. 1x Familie Rose. 2x Yong Cheng, floraal. Afmeting: 11 - 12 cm. In matige staat.