Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tibetaanse gebedsrol houder 7289
Tibetaanse gebedsrol houder
Startprijs 100 EUR
Antiek Chinees granieten beeld 7295
Antiek Chinees granieten beeld
Startprijs 100 EUR
Tibetaanse tangka 7300
Tibetaanse tangka
Startprijs 100 EUR
Antieke Japanse/Chinese bloempot 7393
Antieke Japanse/Chinese bloempot
Startprijs 100 EUR
Twee Japanse Imari vazen, H 23,5 cm. 7437
Twee Japanse Imari vazen, H 23,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Twee delen Chinees porselein 7501
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm. 7564
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 100 EUR
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm. 7581
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot Chinees porselein 7640
Lot Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese bronzen censer Ø 11,5 cm. 7658
Antieke Chinese bronzen censer Ø 11,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Tibetaanse bronzen boeddha figuur 7678
Tibetaanse bronzen boeddha figuur
Startprijs 100 EUR
Chinese celadon eend 7697
Chinese celadon eend
Startprijs 100 EUR
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880 7277
Antiek Chinees bronzen figuur, 1880
Startprijs 120 EUR
Chinese knobbelfles met stop 7336
Chinese knobbelfles met stop
Startprijs 120 EUR
Twee Japanse borden 7400
Twee Japanse borden
Startprijs 120 EUR
Antieke Chinese tempelhond, 1900 7521
Antieke Chinese tempelhond, 1900
Startprijs 120 EUR
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm. 7674
18e eeuwse Chinese kwispedoor Ø 13,2 cm.
Startprijs 120 EUR
Vijf Japanse cloisonné borden Ø 22- 24 cm. 7694
Vijf Japanse cloisonné borden Ø 22- 24 cm.
Startprijs 120 EUR
Oude Chinese Yixing trekpot 7733
Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR
17e - 18e  Eeuwse Chinees bord Ø 21,7 cm. 7161
17e - 18e Eeuwse Chinees bord Ø 21,7 cm.
Startprijs 150 EUR
Oosters bronzen boeddhistisch figuur 7285
Oosters bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 150 EUR
Boeddhistisch figuur Shiva 7286
Boeddhistisch figuur Shiva
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese bronzen bel 7376
Antieke Chinese bronzen bel
Startprijs 150 EUR
Lot Chinees porselein (3x) 7532
Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 150 EUR