Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen 1378
Leo Kurpershoek, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
Drie gouaches, India 1226
Drie gouaches, India
Startprijs 70 EUR
Joke Hueting, Fantasie-figuur 1293
Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 70 EUR
Verso D'anjou, Kustplaats Nice 1349
Verso D'anjou, Kustplaats Nice
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant 1369
Ongesigneerd (John Bevort), Berkenbomen aan de waterkant
Startprijs 70 EUR
Peter, Fruitstilleven 1388
Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR
Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee 1303
Jan Kelderman, Botters op Zuiderzee
Startprijs 75 EUR
Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Rose Mary, Stilleven met blauw emaille 1361
Rose Mary, Stilleven met blauw emaille
Startprijs 75 EUR
A. Mulder, Boeren interieur 1181
A. Mulder, Boeren interieur
Startprijs 80 EUR
Barnier, Schenkkan met bloemen 1232
Barnier, Schenkkan met bloemen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen 1233
Ongesigneerd, Landschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Onbekend, Landschap met koeien 1242
Onbekend, Landschap met koeien
Startprijs 80 EUR
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard 1243
C. Voorwind? Boeren vrouw bij haard
Startprijs 80 EUR
Theo Mackaay, Paarden met figuur 1248
Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1260
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Gijs ter Wee, Abstracte compositie 1261
Gijs ter Wee, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
W. Ruiter, Wintergezicht 1266
W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 80 EUR
F. Brandt, Vaas met rozen 1267
F. Brandt, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd? Stilleven 1278
Ongesigneerd? Stilleven
Startprijs 80 EUR
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden 1300
Pendant ongesigneerd, Figuren op wandelpaden
Startprijs 80 EUR
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokkum Red 1355
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokkum Red
Startprijs 80 EUR
J. Michael, Parijs stadsgezicht 1389
J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh 1390
Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR