54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin 1000
d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin
Startprijs 90 EUR
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas 1135
Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Startprijs 90 EUR
A. Grosfeld, Elegante dame 1302
A. Grosfeld, Elegante dame
Startprijs 90 EUR
Antieke landkaart van Dordrecht 1331
Antieke landkaart van Dordrecht
Startprijs 90 EUR
Betsy Dom, Vaas met bloemen 1067
Betsy Dom, Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter 1092
H.J. Doodkorte, Hollands dorp met figuren in de winter
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Man met wijnglas 1112
Ongesigneerd, Man met wijnglas
Startprijs 100 EUR
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1126
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep 1134
Ongesign., eerd, Man met bontmuts en kop soep
Startprijs 100 EUR
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere 1138
G.P.A. Schmidt, Dorpsgezicht Veere
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Romantisch havengezicht 1140
K. Hammond, Romantisch havengezicht
Startprijs 100 EUR
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren 1141
K. Hammond, Riviergezicht met boten en figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser 1149
Onduid. gesig., Riviergezicht met visser
Startprijs 100 EUR
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar 1168
Qung Kyan, Pagode Bagan Myanmar
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne 1170
Ongesigneerd, Pluimvee bij Griekse ruïne
Startprijs 100 EUR
J.J. v/d Stap, Hollands landschap 1172
J.J. v/d Stap, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten 1211
W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht 1220
Ongesigneerd? Slapende man bij kaarslicht
Startprijs 100 EUR
3x Hollandse School, Divers 1245
3x Hollandse School, Divers
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Kruik met bloemen 1249
Onduid. gesig., Kruik met bloemen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust 1251
Ongesigneerd? Vissersboten langs de kust
Startprijs 100 EUR
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling 1254
Rik Jager, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
H. Kleine, Moderne compositie 1262
H. Kleine, Moderne compositie
Startprijs 100 EUR
2x Jan de Valk,  Abstracte composities 1291
2x Jan de Valk, Abstracte composities
Startprijs 100 EUR